Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Stříbro > Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro


Hotel Alexander
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Das Hotel Alexander befindet sich direkt im Zentrum der Stadt Stříbro und bietet somit eine ideale Ausgangsposition für Ausflüge in die Natur und zu den nahegelegenen Sehenswürdigkeiten. Wir empfehlen unseren Gästen zum Beispiel den Stausee Hracholusky, das Kloster Teplá, Kladruby, den Golfplatz Alfrédov, die weltberühmte Pilsner Brauerei und den Aktivurlaubern ein umfangreiches Radwegenetz.

Lage:

Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek.

Unterkunft:

Každý pokoj nabízí WIFI Internet, který je zahrnut v ceně pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, trezorem, vlasovým fénem.

Verpflegung:

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v salonku s výhledem na náměstí a historickou radnici, jejíž známá zvonkohra každou celou hodinu zpříjemňuje pobyt ve Stříbře.

Dále je Vám k dispozici lobby bar od 00.00 do 24.00 hod. Pro obědy a večeře Vám rádi doporučíme výborné restaurace v blízkosti hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz