Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Železná Ruda > Horský Hotel BELVEDER

Horský hotel Belveder

Železná Ruda


Horský hotel Belveder
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Horský hotel Belvedér je třípodlažní, nedávno zrekonstruovaný a otevřený po celý rok. Kromě příjemných pokojů vybavených novým nábytkem a restaurace ve stylu country na Vás čeká kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. Využít můžete také letní terasu s obsluhou a ohniště s grilem, venkovní krb na terase.

Najdete nás na louce u lesa na kopci Belveder asi 800 metrů od Železné Rudy. Dostanete se k nám po úzké asfaltové silnici, která končí přímo u hotelu, takže nemůže nikde zabloudit.

Celková kapacita hotelu je 112 míst a vybrat si můžete pokoj se dvěma, třemi nebo čtyřmi lůžky. Náročnějším klientům můžeme nabídnout dva apartmány, každý pro čtyři osoby. Nově jsme připravili i jeden bezbariérový pokoj s vlastním WC a sprchovým koutem.

Od letošního roku jsme pro Vás ke spestření pobytu vybudovali solnou jeskyni s příjemným mořským klimatem pro zdraví,psychickou pohodu a obranyschopnost organismu,hydromasážní vanu s infrasaunou a maséra,který Vám bude k dispozici po celý pobyt.Hydromasážní vana a infrasauna. Dle libosti můžete využít i rozsáhlé horské louky v okolí, které patří k hotelu.

Hotel je ideální pro klidné rodinné pobyty daleko od ruchu města a zvláště pak pro ozdravné pobyty dětí a osoby trpící astmatem, pro školy v přírodě, sportovní soustředění, lyžařské kurzy a školní výlety.

Unterkunft:

Náš hotel splňuje současné nároky na pohodlné ubytování. Všechny pokoje jsou čisté, světlé, vybavené novým nábytkem a především vlastním příslušenstvím - WC a sprchovým koutem. Za poplatek je možné na pokoj zapůjčít i televizi.

Verpflegung:

Objednat si můžete celodenní stravování, polopenzi, nebo pouze snídani. Snídaně je podávána kontinentální formou a obědy  a večeře si můžete vybrat ze dvou menu. V zimě nabízíme ubytování pouze s plnou penzí, , v ostatních ročních obdobích i polopenze či pouze snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz