Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Železná Ruda > Penzion Vyhlídka

Penzion Vyhlídka

Železná Ruda


Penzion Vyhlídka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Penzion Vyhlídka - Hojsova Stráž, Šumava (950m.n.m.) - Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů na okraji Národního parku Šumava.
Lage:

Přímo před penzionem Vyhlídka začínají tratě cykloturistické i pro pěší turistiku.,běžecké tratě,/strojově upravované/,lyžařské vleky jsou v Hojsově Stráži 2vhodné pro rodiny s dětmi. Železná Ruda nabízí bowling, motokáry, tenis, nebo krytý bazén., V letních měsících jezdí EKO autobusy směr Modrava, Prášily, Povydří, Čenkova pila, které vozí i kola. Kola je možno zapůjčit v půjčovně. V zimě se letní trasy promění v lyžařské běžecké tratě - 60km upravených stop.V Železné Rudě je několik vleků a SKI areál ŠPIČÁK je vzdálem cca6km od nás ,také si můžete zalyžovat na Velkém Javoru cca 20minut jízdy autem.

Unterkunft:

Všechny pokoje mají socíální zařízení.

Verpflegung:

Penzion Vyhlídka nabízí ubytování se snídaní či polopenzí, v penzionu nelze vařit individuálně. K dispozici je celodenně restaurace, kde se podávají hotová jídla, minutky a různé laskominy.Jsme držitelem certifikátu Šumava originální produkt.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz