Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > ALT Pension

ALT Pension

Praha


ALT Pension
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

K dispozici je ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů a satelitem. Dále je zde možnost zapůjčení sejfu. V celém objektu je k dispozici připojení Wi-Fi.
Pořádáme firemní akce, rodinné oslavy, svatby, víkendové pobyty a po domluvě možné i další akce.

Dále je k dispozici parkoviště na soukromém pozemku hlídané kamerou, bezbariérový přístup s bezbariérovým pokojem, salonek s technikou pro cca 25 osob, grilování v zahradě, nabídka celkového sortimentu vinařství Mádl Velké Bílovice s přímou dodávkou i s ochutnávkou vín, možnost zajištění kulturních akcí v centru Prahy i mimo ní (vstupenky, okružní jízdy atd., doprava do i z centra za individuální ceny, v sousedství dětské hřiště (streetball, volejbal, nohejbal), v místě squashové kurty, v blízkosti tenisové kurty, golfové hřiště, turistické pěší trasy, cyklistické a in-line stezky v okolí, půjčovna holí na nordic walking.

Verpflegung:

Pouze po předchozí domluvě,(min.10 osob)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz