Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Abitohotel

Abitohotel

Praha


Abitohotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Abitohotel nabízí více než 208 lůžek v 64 pokojích připravených pro klidné a pohodlné ubytování našich hostů.
Značka Abito nabízí klidné a pohodlné ubytování našich hostů. Nezáleží na tom, jestli jste na výletě nebo na pracovní cestě, vždy budete spokojeni!
Nabízíme Vám velký výběr moderně zařízených pokojů ve standardu*** , včetně pokojů typu suite vhodných pro rodiny i skupiny.
Nově otevřený Abitohotel se nachází v lokalitě Praha 4, v místě s vynikající příjezdovou dostupností, poblíž hlavních dopravní tepen, zároveň s návazností na spojení do centra města, vše v dosahu 20min. městskou dopravou, nebo autem.
Nabízíme širokou nabídku služeb s cílem zpříjemnit našim hostům pobyt v Praze. Součástí hotového komplexu je vlastní hlídané parkoviště pro osobní automobily i autobusy, zajištění transferů a mnoho dalších služeb.Všichni naši hosté mají 20% slevu do naší přilehlé restaurace Burger King.

Lage:

Nově otevřený Abitohotel se nachází v lokalitě Praha 4, v místě s vynikající příjezdovou dostupností, poblíž hlavních dopravní tepen, zároveň s návazností na spojení do centra města, vše v dosahu 20min. městskou dopravou.

Unterkunft:

Hotelová část disponuje kapacitou 64 pokojů s kapacitou 208 lůžek. Naleznete zde vhodné pokoje pro individuální i dlouhodobé pobyty, ubytování s dětmi a velké skupiny. Hosté si mohou vybírat z klasických jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a 8 apartmanů. Velmi oblíbené jsou pokoje typu Suite, vhodné pro ubytování 2-4 osob.
Hotelové pokoje jsou vybaveny novým vybavením. Většina pokojů disponuje vlastní prostornou předsíní s bohatě řešenými úložnými prostory. Toto dispoziční řešení Vám umožní ničím nerušený pohyb po pokoji a dostatek prostoru pro všechny aktivity. Praktické řešení nabízí i prostory toalety a koupelny, které jsou řešeny odděleně s přístupem z předsíně. Vybavení pokojů odpovídá standardu*** a nabízí všechny klasické hotelové prvky této kategorie. Na každém patře je pro potřeby hostů k dispozici plně zařízená moderní kuchyň. Na každém je pokoji vlastní lednice.
Typy pokojů:
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj twin/double
Suite /1*1/ - dva oddělené jednolůžkové pokoje se společnou halou a sociální zařízením.
Suite /2*2/ - dva oddělené dvoulůžkové pokoje se společnou halou a sociální zařízením.
Apartman - nadstandardně prostorově řešený pokoj s vlastní halou a kompletně zařízenou kuchyní a možností přistýlky.

Verpflegung:

Hotelové snídaně - nabízíme široký sortiment a pravidelnou obměnu sortimentu během pobytu hostů. Snídaně probíhají v saloncích na jednotlivých patrech. Hosté si tak mohou vychutnat svoji snídani v klidné, ničím nerušené atmosféře. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 h.
Restaurace Momento je situována přímo u hotelu otevřena v době od 7 do 17 h. Momento nabízí široký výběr pokrmů a nápojů za nízké ceny. Teplá kuchyně, nabídka snídaní, obědů i svačin, salátů, zákusků a dalšího zboží. Zároveň široký sortiment drobného občerstvení a nápojů. Samozřejmostí je služba Take-away.Každý náš host má 20% slevu na celý sortiment do místní restaurace Burger King.

 

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz