Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Apartmán Invalidovna

Apartmán Invalidovna

Praha


Apartmán Invalidovna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nově zrekonstruovaný byt se nachází ve zrekonstruovaném panelovém domě na experimentálním sídlišti Invalidovna, které se rozprostírá jen nadosah od samotného centra Prahy (Florenc, Náměstí republiky). Výborná denní i noční dopravní obslužnost. Pohodlně ubytujeme 4 hosty. V bytě jsou 2 ložnice, v každé z nich je jedna manželská postel (rozkládací IKEA Bedinge, použitelná zároveň i jako pohovka). Na přivítanou Vás čeká  láhev studeného českého piva. Čisté povlečení, ručníky a základní hygienické potřeby jsou samozřejmostí. Děti jistě potěší omalovánky s obrázkovými motivy od českých malířů. Vítáni jsou též domácí mazlíčci do střední velikosti psa (pamlsek máme i pro ně).

Můžete plně využívat celý byt. Kuchyně je vybavena na přípravu základních pokrmů. Jídlo a posezení s přáteli či rodinou si nejlépe vychutnáte na balkoně s výhledem na zelený park. Celý apartmán je striktně nekuřácký.

Lage:

V okruhu 2 minut pěšky od domu se nachází Pizzerie Amfora, turecký fast-food s gyrosem, supermarket Albert, sportovní centrum Čechie (bowling, squash, fitness, tenis, golfové odpaliště), divadlo Kámen, louka pro psy, dětské hřiště. V sobotu od 8:30 do 14:00 hodin můžete v Kartlíně navštívit Karlínské farmářské trhy, kde lze zakoupit čerstvé jídlo od českých farmářů (tram číslo 3,8 Karlínské náměstí, 3 minuty). Velká nákupní centra naleznete mimo jiné u východu ze stanic metra Náměstí Republiky (5 minut, Palladium) a Českomoravská (4 minuty, Harfa). Moderní víceúčelová hala až pro 18 tisíc lidí O2 arena u stanice metra Českomoravská je každoročně dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí (čeští i zahraniční interpreti).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz