Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmán Sv.Terezie

Praha


Apartmán Sv.Terezie
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmá nabízí bezplatné WI-FI, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar - káva za poplatek 1EUR), obývací pokoj s postelí (plocha lůžka 180x190cm, druhý menší pokoj slouží k relaxaci. Koupelna nabízí umyvadlo, sprchový kout , ručníky, toaletní mýdlo, fén na vlasy, žehličku, žehlící prkno a WC. Pračka a sušička (na mince) a posilovna je ve společných částech domu - v suterénu.

V objektu je společné atrium - stoly, židle, popelníky. Můžete zde relaxovat, zde napsat pohlednici, dát si ranní snídani, posedět s přáteli u sklenky vína,....nebo si dát i cigaretu :) 

Ubytovací zařízení nemá recepci! Host obdrží po schválení rezervace kód od trezoru, kde jsou klíče (trezor je u apartmá) a ubytuje se. Informujte nás o čase vašeho příjezdu.

PARKOVÁNÍ AUTA POVOLENO POUZE NA VEŘEJNÉ KOMUNIKACI. NEPARKUJTE ZA ČERNOU BRÁNOU.

V apartmá se nekouří, kouření povoleno v atriu komplexu, kde se nachází stolky, židle a popelníky.

Hromadná doprava - tramvaj. č. 9,10,16 ze zastávky Klamovka se nachází 7 minut chůze od apartmá. Metro Anděl je 10 minut tramvají č. 9, 10, 16 ze zastávky Klamovka. Informace jsou v manuálu v apartmá.

Max. obsazenost: 2 osoby nebo 1 dospl.+1.dítě 

1 dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko

Domácí mazlíčci nejsou povoleny!

Lage:

Pražský hrad, Karlův most, Petřínská rozhledna a zahrady, historické památky centra Prahy jsou do 20 minut tramvají ze stanice Klamovka (7 minut od apartmá). 

Unterkunft:

Apartmá nabízí bezplatné WI-FI, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň (trouba, sklokeramická deska, mikrovlnka, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar - káva za poplatek 1 EUR/25Kc), obývací pokoj s postelí (plocha lůžka 180x190cm), druhý menší pokoj slouží k relaxaci. Koupelna nabízí umyvadlo, sprchový kout , ručníky, toaletní mýdlo, fén na vlasy, žehličku, žehlící prkno a WC. Pračka a sušička (na mince) a posilovna je ve společných částech domu - v suterénu.

Verpflegung:

Gastronomie není poskytována, pouze vlastní kuchyň.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz