Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Apartmány Rokytka - Praha

Apartmány Rokytka - Praha

Praha


Apartmány Rokytka - Praha
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Poloha: Praha 8, Kandertova 17, tramvajová zastávka 50m, metro B Palmovka 800m,možnost vlastního vaření nebo snídaně na objednávku.

Wi-Fi zdarma přímo na apartmánech

Lage:

V blízkém okolí:

Obcod s potravinami 30 m, restaurace/hospoda(100 m), pizzerie(200 m), obchody- večerka, supermarkety..(200-500 m), Divadlo pod Palmovkou(1000 m), Obchodní centrum Harfa a nákupní zóna Palmovka(1800 m). McDonald -Prosek(2000 m). Sazka aréna(dvě zastávky tramvaje), nemocnice Bulovka(1000 m), bobova dráha(1500 m), výstaviště Letňany(4000 m), Zoologická a botanická zahrada, holešovická tržnice. Do centra města 10 minut tramvají či metrem. Parkování na ulici před domem.

Unterkunft:

Ubytovat se mohou hosté v apartmánech kuřáckých nebo nekuřáckých. Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní, ve které nechybí chladnička, nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, varná konvice, kávovar, pohodlný nábytek a vybavený bar- víno a jiné alkoholické a nealkoholické nápoje + čaj, káva. Samozřejmostí je koupelna se sociálním zažízením a sprchovým kutem + osušky a fén a v obývacím pokoji televize+DVD.

Verpflegung:

Pro přípravu snídaní a dalších jídel v kuchyni v apartmánu je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 30 m. Otevřeno denně. Vybavený bar na apartmánech.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz