Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Apartment Národní no. 17

Apartment Národní no. 17

Praha


Apartment Národní no. 17
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Oba apartmány se nacházejí v 5. patře Paláce Paukert na Národní třídě.
V přízemí domu je recepce a z důvodu bezpečnosti se dům na noc uzamyká. V domě je výtah.

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout nebo vanu, topné těleso, fén), je vybaven novým nábytkem (2011) – manželská postel, noční stolky s lampičkami, prostorná skříň, dvě křesílka se stolečkem(ve čtyřlůžkovém sedací souprava), věšák.
Součástí apartmánu je také TV, satelit, bezdrátové připojení k internetu zdarma, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a drobné nádobí(ve čtyřlůžkovém je kuchyň.linka s 2plotýnkovým vařičem).Hygienické a mycí potřeby jsou zdarma.
Součástí obou apartmánů je prostorná terasa , z které se můžete kochat překrásným výhledem na Hradčany a další historické památky Malé Strany a Starého Města.

Terasa je od 1.4. do 3.11. vybavena zahradním nábytkem
(stůl, křesla, slunečník).

Verpflegung:

V přízemí Paláce Paukert, kde se nacházejí naše apartmány, je vyhlášené Lahůdkářství Jan Paukert.
Najdete zde širokou nabídku tradičních chlebíčků, které byly vynalezeny zakladatelem firmy Janem Paukertem starším, sýry a masa z různých koutů světa, olivy, dezerty, zmrzlinu a mnoho dalšího. Vybrat si zde můžete i ze široké nabídky kvalitních vín a destilátů.
V zadní části lahůdkářství je restaurace, kde můžete v klidu a příjemném prostředí posnídat, poobědvat či povečeřet. Denní menu najdete na www.janpaukert.cz.

Všude v blízkém okolí naleznete velké množství restaurací, pizzerií a rychlého občerstvení, které mají otevřeno do pozdních nočních hodin. Díky jedinečné poloze apartmánu je jen pár kroků do vyhlášených kaváren, restaurací a barů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz