Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Apartments Wenceslas square

Apartments Wenceslas square

Praha


Apartments Wenceslas square
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung: Apartmány se nacházejí v budově Melantrichu přímo v centru Prahy - na Václavském náměstí. Nabízejí úchvatný výhled na Václavské náměstí i na panoramu Prahy s jejími stovkami věží. Svou ideální polohou - uprostřed společenského a kulturního dění - jsou vhodné pro všechny kategorie návštěvníků Prahy. Pro obchodníky na služební cestě, pro turisty, pro rodiny s dětmi. Přímo v budově se nachází restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, kavárna, Internet office, nákupní centrum "MARKS and SPENCER", moderně vybavené relaxační centrum Oasis City, kde najdete kompletní služby v oblasti Welness (fyziofitness, aerospinning, sauna, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regeneraci organismu a na redukci hmotnosti, kadeřnictví, kosmetiku a masáže).
Lage:Die Wohnungen befinden sich im historischen und kulturellen Zentrum von Prag auf dem Wenzelsplatz. Überall gibt es Restaurants, Cafés, Bars sind, können Sie ein Konzert mit klassischer Musik in der Oper zu sehen oder ein Besuch in schwarzen Theaters. In der Mitte der Phantasie keine Grenzen gesetzt.
Unterkunft:Alle Appartements sind komfortabel ausgestattet mit: TV + SAT, Radio, CD-Spieler, Safe, Haartrockner, voll ausgestattete Küche: Geschirrspüler, Waschmaschine, Kühlschrank, Herd, Mikrowelle, Kaffeemaschine, Wasserkocher ausgestattet.
Verpflegung:Direkt in der rustikalen Restaurant bietet Gerichte aus der tschechischen und internationalen Küche, Wifi-Cafe - Oasenstadt. Das Frühstück kann direkt im Haus serviert werden.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz