Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Black Bridge - Hotel Apartment

Black Bridge - Hotel Apartment

Praha


Black Bridge - Hotel Apartment
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Black Bridge - Hotel Apartment Vám nabízí ubytování ve dvanácti designově zařízených apartmánových vilkách (2+kk). Každá z vilek umožňuje posezení na terase s výhledem na golfové hřiště a garáž pro Vaše auto.

V hlavní budově, kousek od Vás, se nachází recepce, restaurace, golfový obchod a konferenční místnost.

Během pobytu si můžete zahrát golf na jednom z 10ti nejlepších golfových hřišť České republiky.

V blízkém okolí je nejrozlehlejší nákupní centrum ČR s multikinem, fitness a řadou obchodů, jehož součástí je stanice metra Černý Most. Díky poloze resortu v rekreační oblasti můžete okolí využít pro procházky, vyjížďky na kole, pozorování ptactva, rybolov aj. 

Pobyt v Black Bridge - Hotel Apartment je ubytování v evropské metropoli a přece v přírodě.

Lage:

Díky skvělé poloze resortu na východním okraji Prahy lze podnikat jak výlety do historického centra Prahy, tak i do blízkého okolí. Ve Středočeském kraji najdete mnoho krásných míst, které stojí za to navštívit. Například Mělník, Kutná Hora a Kolín.

Unterkunft:

Každý apartmán se nachází v nadstandardně vybavené samostatné přízemní vilce. Komfort našich hostů je zajištěn díky nadstandartní velikosti pokojů, exkluzivnímu nábytku, kuchyňskému koutu s ledničkou, samostatné koupelně a klimatizaci. Ráno si dopřejete posezení na terase s výhledem na golfové hřiště. Každý aparmán disponuje uzamykatelnou garáží.

Verpflegung:

Restaurace Black Bridge nabízí českou i mezinárodní kuchyni ve vysoké kvalitě, vždy z čerstvých surovin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz