Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Bohemia Apartments Prague Centre

Bohemia Apartments Prague Centre

Praha


Bohemia Apartments Prague Centre
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Některé apartmány mají terasu do dvora. Apartmány se skládají vždy z obývacího pokoje, ložnice, koupelny s toaletou a plně vybavené kuchyně. Počet ložnic a koupelen včetně jeich vybavení se liší dle jednotlivých apartmánů. Apartmány jsou umístěny v historické budově ve Vodičkově ulici jen pár minut chůze z Václavského náměstí. Kapacita apartmánů je 4-8 osob dle dispozice. Apartmány se skládají vždy z prostorného obývacího pokoje. Každá ložnice je vzbavena manželskou postelí anebo jednolůžky s nočními stolky a skříní. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem se zrcadlem a dále sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Kompletně vybavená kuchyň s myčkou je součástí obývacího pokoje. V každém apartmánu je k dispozici televize, CD/DVD přehrávač, rádio s MP3 a satelit. V apartmánech je umístěna pračka se stojanem na sušení prádla. K dispozici je vysoušeč na vlasy, žehlící prkno a žehlička.

Lage:

Veškeré turistické atrakce (Karlův most, Staroměstké náměstí, Václavské náměstí, Židovské město, Jungmannovo náměstí...atd) max. 15 minut chúzí. Pražský Hrad cca 30-45 chúzí.
Nákupy : Shopping Gallery Myšák, Tommy Hilfiger, Levi´s, This & That, Burton, North Face, Adidas, Yves Rocher, Marlboro Classics, Diesel. Zábava: Lucerna Music Bar, kino Lucerna, kino Světozor, Divadlo Komedie , Divadlo ABC, Duplex club, U Sudu - vinárna, Novoměstský pivovar.

Unterkunft:

Vodičkova č.2 - druhé patro, 1x dvojlůžko, 2x jednolůžko, 2x přistýlka

Vodičkova č.4 - třetí patro , 2x dvojlůžko, 1x sofa-dvojlůžko, 2x přistýlka

Vodičkova Grand Exclusive - druhé patro , 2x dvojlůžko, 1x jednolůžko, 1x sofa-dvojlůžko, 1x přistýlka

Ložní prádlo, mýdlo, toaletní papír a ručníky jsou součástí servisu.

Verpflegung:

V přízemí budovy je umístěna kavárna, v okolí se nachází mnoho dalších vyhlášených restaurací jako např. Novoměstský pivovar, U Fleků, Trilobit, Café Colore a mnoho dalších. Hned před budovou se nachází Mc Donald.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz