Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel AURA

Hotel Aura

Praha


Hotel Aura
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

 

Hotel má prostornou prosklenou snídaňovou restauraci s výhledem do zahrady a na bazén.

Hotel Aura disponuje 42 pokoji dvou a třílůžkových a 7 pokoji čtyřlůžkových z toho 1 čtyřlůžkový pokoj je bezbariérový. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, novou LCD TV, hotelový telefon a WI-FI připojení zdarma.

Od konce roku 2015 hotel nabízí nové velké parkoviště střežené kamerovým systémem se záznamem, jak pro osobní vozy, tak pro autobusy. Parkování pro hotelové hosty je zdarma.

Hotel je nekuřácký. Pro kuřáky je vyhrazen prostor před hotelem nebo na jednotlivých balkonech hotelu.

Do centra Prahy dojedete za 25 minut městskou hromadnou dopravou, v případě využití naší bezplatné dopravy od metra či k metru i dříve. V pozdních hodinách a o víkemdu jezdí k metru autobus, zastávka Obchodní centrum Čakovice je vzdálena 5 min. chůze od hotelu. 

Lage:

Rodiny s dětmi ocení zejména prostornou zahradu o rozloze 3500m2 s venkovním letním bazénem, s možností grilovat, udit, zahrát si fotbal a jiné venkovní aktivity. 

Unterkunft:

Hotel Aura Design & Garden Pool Hotel je sedmipatrová budova s dvěma výtahy, s kapacitou až 154 lůžek ve 49 pokojích.
42 pokojů je dvou až třílůžkových a 7 pokojů čtyřlůžkových.

Jeden čtyřlůžkový pokoj má bezbariérový přístup a koupelnu. Na každém pokoji je samostatné WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů, trezor, satelitní LCD TV a hotelový telefon, automatické venkovní žaluzie

Verpflegung:

Hotel má vlastní snídaňovou restauraci, která po předchozí domluvě zajišťuje snídaně nebo na objednávku (pro skupiny nad 30 osob) večeře. Restauraci lze také využít jako místo pro konání různých společenských akcí, oslav a firemních večírků.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz