Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Dalimil

Hotel Dalimil

Praha


Hotel Dalimil
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Das Hotel Dalimil lädt die Besucher von Prag und auch die Einheimischen zu einem angenehmen Aufenthalt in einem von unseren 53 Zwei- und Dreibettzimmern ein. Die geschmackvoll eingerichteten Zimmer sind mit eigenem Bad mit Brausenische und WC, Satelliten-Fernseher und Telefon mit Durchwahl ausgestattet. Zu den Dienstleistungen unseres Hotels gehören auch ein Computer-Arbeitstelle mit einem Zugang zum Hochgeschwindigkeitsinternet (zur E-Mail) und mit einer Druckmöglichkeit gegen Gebühr, Hotelwechselstube, Bügeln und Waschen der Wäsche, eine Möglichkeit den Telefonapparat, Fax und Kopiermaschine zu nützen, aber auch der Transport zum nächsten Sportclub.

Für die Verpflegung der Gäste sorgt unser Restaurant mit einer Kapazität von 85 Plätzen. Im Fall des Interesses buchen wir für Sie gerne die Rundfahrten durch Prag mit dem Autocar oder mit dem Dampfschiff, beziehungsweise auch die Ausflüge zu kulturellen und historischen Sehenswürdigkeiten außerhalb Prag (Karlsbad, Konopiště, Karlštejn, Terezín, Kuttenberg, Böhmisch Krummau, Budweis u.a.).
Lage:

Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy, cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží. 

yšehrad patří mezi nejvýznamnější místa české historie, mezi kolébky českých politických i kulturních dějin. Toto místo, tyčící se na tokem Vltavy bylo podle vědeckých poznatků osídleno již v pravěku i když dochované zprávy jsou z doby pozdější. Původně se tomuto hradišti říkalo Chrasten a již v první polovině 11. století zde stál Vyšehrad. Na hlavní místo země ho povznesl kníže Vratislav, který se sem z důvodu sporů se svým bratrem Jeronýmem, pražským biskupem, přestěhoval z Pražského hradu. Vyšehrad se tak stal sídlem knížete a později krále. Byl zde vybudován románský hrad s knížecím palácem, bazilika sv. Petra a Pavla s kapitulou, která byla od roku 1070 podřízena přímo papeži, rotunda sv. Martina a bazilika sv. Vavřince.

Unterkunft:

Hotel má 53 útulných pokojů, ve dvou spojených pětipodlažních budovách, všechny s koupelnou (vana/sprcha) a toaletou. V každém z pokojů mají hosté možnost sledovat televizi včetně satelitních programů. Telefonické hovory mohou být uskutečněny z hotelových telefonů, kterými je možno objednávat doplňkové služby prostřednictvím recepce, volání v rámci hotelu je zdarma.

Verpflegung:

Hotel nabízí restauraci s kapacitou 60 míst, která poskytuje tradiční českou ale i mezinárodní kuchyni. Snídaně se podávájí formou bufetového stolu. V letních měsících nabízí příjemné posezení v hotelové zahrádce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz