Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Hotel Florian Praha

Praha


Hotel Florian Praha
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Florian se nachází v Praze, 20 minut jízdy veřejnou dopravou od historického centra města. Pro Vaše vozidla nabízíme možnost využít kamerově hlídané parkovací místo před hotelem, které si prosím nezapomeňte rezervovat společně s pokojem při objednávce. V prostorách hotelu Florian je zdarma WiFi Internet, dostupný jak na pokojích tak ve společných prostorách hotelu.

Lage:

Hotel stojí 4 km od historické pevnosti Vyšehrad a navštívit můžete také 4,5 km vzdálené Národní muzeum. Na Václavské i Staroměstské náměstí je to 5,5 km. Cca 80 metrů od budovy najdete prodejnu potravin Žabka.

Unterkunft:

Hotel Florian Praha je ideálním místem pro Vaše ubytování jak pro krátkodobě zaměřené obchodní cesty tak dlouhodobé za účelem relaxace a výletů v Praze a okolí. Nabízí ubytování v 10 pokojích s označením Bussines a Standard. Všechny naše pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem ze dřeva a moderním sociálním zařízením se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je televize s kabelovým příjmem na každém pokoji. Zařízení jednotlivých pokojů je vybíráno s ohledem na maximální pohodlí všech našich hostů. Společné prostory – posezení v klidu s kávou a denním tiskem. Internet v prostorách hotelu je zdarma. Naše hlídané parkoviště je Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu. Najdete zde také  široké možnosti relaxace a sportu v okolí hotelu.

Verpflegung:

Součástí hotelu je vlastní restaurace s pizzerií. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz