Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Marie-Luisa

Hotel Marie-Luisa

Praha


Hotel Marie-Luisa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Marie-Luisa poskytuje pohodlné ubytování v domácím prostředí a je situován jen pár minut od centra Prahy. Využijte milého a ochotného přístupu hotelového personálu a ubytujte se v pohodlí příjemně zařízených pokojů nebo si zarelaxujte v sauně a aktivně odpočiňte v bazénu. 

Hotel se nachází v bezhlučný části Prahy, jen 15-minut jízdy od historického centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, parkování zdarma a anglické snídaně.

Hosté Marie-Luisa mohou relaxovat v lázních, kde najdou saunu, vířivku a venkovní bazén, stejně jako velkou zahradu, nebo být aktivní na tenisových kurtech.

Unterkunft:

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, koupelnou a posezením. Prostorná apartmá mají také ledničku a rozkládací pohovku.

Verpflegung:

Při pobytu v Hotelu Marie-Luisa se lze občerstvit v hotelové restauraci, jejíž nabídka zahrnuje světové speciality z rukou zkušených profesionálů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz