Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Michael

Hotel Michael

Praha


Hotel Michael
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:V moderně zrekonstruovaném 4 hvězdičkovém hotelu naleznete něco, co je ve velkoměstě velmi cenné: klid a bezpečí. A to především díky krásné zahradě s dětským hřištěm, hřištěm na plážový volejbal a mnoha dalším zajímavým místům k aktivnímu i pasivnímu odpočinku v blízkém okolí.

Hotelu Michael nabízí příjemné ubytování v 53 čtyřhvězdičkových pokojích různých kategorií, které vyhoví potřebám i těch nejnáročnějších hostů.

Parkování pro hotelové hosty zdarma v uzamykatelném parkovišti s kamerovým systémem (1 místo pro autobus a 25 míst pro osobní automobily), hotelová doprava do centra a zpět mikrobusem v ceně ubytování, room service, žehlení a čištění oděvů, využití telefonu, faxu a internetu, trezor na recepci (a na všech superior pokojích), směnárna v recepci hotelu.

Lage:Okolí plné zeleně nabízí bohaté možnosti k využití volného času: golfové hřiště, bowling, tenis, squash, aerobic, solárium, masáže, fitness centrum, sauna, bazén, vyjížďky na koních, cykloturistiku, pěší turistiku, nákupní centrum, multikino, kadeřnictví atd.
Unterkunft:Pokoje standard poskytují maximální pohodlí. K vybavení pokojů patří vlastní WC, koupelna se sprchovým koutem, SAT TV, telefon s přímou volbou a Wi-Fi internetem zdarma.

Pokoje superior ve dvoulůžkové úpravě jsou určené těm nejnáročnějším hostům. Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou, trezorem, SAT TV s LCD monitorem, minibarem a telefonem s přímou volbou a Wi-Fi internetem zdarma.

Family a junior suite jsou prostorné pokoje, které jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou, trezorem, SAT TV s LCD monitorem, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi internetem zdarma a minibarem.

Všechny pokoje jsou opatřeny kouřovými detektory.

Verpflegung:Moderní a stylová restaurace San Marco, navržená renomovanými architekty nabízí jedinečné speciality středomořské, mezinárodní i tradiční české kuchyně.

V letních měsících můžete na terase hotelové zahrady ochutnat lahůdky připravované na venkovním grilu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz