Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Nabucco

Hotel Nabucco

Praha


Hotel Nabucco
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Nabucco svým jménem vzdává hold životu a dílu Giuseppe Verdiho, jedinečného italského skladatele. Praha a její divadla se mohou pyšnit tím, že jeho hudba zde stále zní.

Italské vedení hotelu věnuje pozornost zejména těm, kteří přijíždí do Prahy se zájmem o klasickou hudbu, organizuje prohlídky města s odborným výkladem, vstupenky do divadel a na koncerty.

Hotel poskytuje masážní služby, je vybaven klimatizací, barem, saunou a společenskou místností pro 40 osob.Má uzavřené a hlídané parkoviště.

Lage:

Ubytování v Nuslích – Praze 4, je v dosahu cca 10 minut tramvají do centra na Václavské náměstí.

Unterkunft:

Ubytovací kapacitu hotelu představují 4 rodinné pokoje, 8 třílůžkových pokojů, 12 dvoulůžkových pokojů a 3 jednolůžkové. Každý z pokojů je vybaven telefonem, satelitní televizí a minibarem. Koupelny mají buď vanu, nebo sprchový kout.

Zajištěny objednávky vstupenek na divadelní představení. Organizované výlety. Služby na baru. Faxové služby. K dispozici je internet. Klimatizace. Sauna, masáže, fitness. Společenská místnost pro 40 osob. Prádelna.  Uzavřený parking s kapacitou 13 míst.

Verpflegung:

Snídaně jsou podávány od 7,30 do 10,00 hod. se širokým výběrem jídel všech chutí a druhů k plné spokojenosti klientů. Při skupinové rezervaci nad 10 osob možnost oběda či večeře.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz