Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Ostaš ***

Hotel Ostaš ***

Praha


Hotel Ostaš ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Rodinný hotel Ostaš se nachází ve čtvrti Praha 3 – Žižkov, v     Orebitské ulici č. 8. Jeho výhodná poloha je dobrým výchozím bodem jak za krásami starobylé Prahy, tak za kulturou, kterou je hlavní město protkáno doslova na každém kroku.

 Hotel Ostaš nabízí ubytování ve 4 jednolůžkových pokojích, 26 dvoulůžkových (z toho polovina je vybavena přistýlkou pro třetí osobu) a 2 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny TEL, TV, SAT, sociálním zařízením se sprchou a WC.     Předtím než vyrazíte objevovat památky, čeká na Vás vynikající snídaně v hotelové restauraci formou švédského stolu. Na recepci, která je otevřena 24 hodin, Vám ochotně poradí s jakýmkoliv dotazem.  

 

Lage:

V samém srdci Prahy je nespočet kulturního a relaxačního vyžití, stačí si vybrat. Chcete si po dlouhém dni na nohou dopřát masáž nebo si naopak zasportovat? Hledáte lékárnu, obchod s potravinami nebo směnárnu? Naši zaměstnanci na recepci Vám doporučí nejbližší provozovnu.

Hotel se nachází v městské části Praha 3 - Žižkov u parku Vítkov, který je protkán hustou sítí procházkových stezek, které Vás dovedou k Památníku národního osvobození, charakteristické jezdecké soše Jana Žižky nebo k Muzeu odboje a armády ČR. Na Staroměstské a Václavské náměstí se z hotelu dostanete během pár minut chůze. Dopravit se tam samozřejmě můžete také MHD, autobusová a tramvajová zastávka stojí jen pár kroků od hotelu.

Pro české hosty nemusíme představovat Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, které je od hotelu pár minut pěšky.

Unterkunft:

Hotel Ostaš nabízí ubytování ve 4 jednolůžkových pokojích, 26 dvoulůžkových (z toho polovina je vybavena přistýlkou pro třetí osobu) a 2 apartmánech.

Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, TV, sociálním zařízením se sprchou a WC. Na recepci je možné si zapůjčit fén či rychlovarnou konvici. Své cennosti si prosím ukládejte do trezoru umístěného v zázemí recepce.

WiFi připojení je ve většině pokojů, heslo dostanete na recepci. Připojení je bezplatné.

Pokud cestujete s malým dítětem do 6 let, nemá nárok na lůžko, ale náš hotel Vám s radostí poskytne dětskou postýlku.

Verpflegung:

přízemí hotelu na Vás čekají prostory restaurace, kde můžete strávit příjemný čas společně se svými přáteli. V současné době se zde podávají pouze snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz