Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Ostrůvek * * *

Hotel Ostrůvek * * *

Praha


Hotel Ostrůvek * * *
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Hotel Ostrůvek se nachází v klidné části městské části Praha 4 - Krč. Nabízí ubytování v 62 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, vysoušečem vlasů, ledničkou a telefonem s přímou volbou. V celém objektu je k dispozici připojení k internetu. V salonku s kapacitou 20-35 míst je možno pořádat nejen soukromé, ale i firemní akce. Vybavení salonku: datový projektor, připojený na TV, vysouvací plátno, ozvučení, vzduchotechnika, bezdrátové připojení k internetu zdarma.
Unterkunft:Všechny pokoje Hotelu Ostrůvek jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, ledničkou, telefonem s přímou provolbou, TV – SAT, WI-FI internet zdarma. 2 dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny pro imobilní hosty.
Verpflegung:Hotelová restaurace nabízíme možnost posezení v nekuřácké restauraci s kapacitou 60 míst. Můžete zde ochutnat českou i mezinárodní kuchyni s bohatou nabídkou nápojů. Několikrát do roka pořádáme různé gurmánské akce.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz