Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Silenzio ****

Hotel Silenzio ****

Praha


Hotel Silenzio ****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Das neue 4-Sterne Hotel Silenzio liegt am Südhang des legendären Prager Stadtteils Hanspaulka, der sich durch seine moderne Auffassung der funktionalistische Architektur des 20. Jahrhunderts auszeichnet. Von der Außerordentlichkeit der Lokalität zeugen sowohl die imposanten Villen aus der Zeit der ersten Republik als auch die interessanten funktionalistischen Familienhäuser, Botschaften, ausländische Firmen und Hochschulen. Dieser Stadteil hat auch den Grünanteil aller Stadteile. Die Metro, der internationale Flughafen Ruzyně, die Prager Burg, Kloster, historische Paläste, das Sakralgelände Loretta aber auch der Parkanlagen Stromovka, Ladronka und Šárka sind in Reichweite.

Lage:

V okolí hotelu je také mnoho zajímavostí. Snadno dostupné jsou všechny památky v centru Prahy: PRAŽSKÝ HRAD s katedrálou SV. VÍTA, LORETA, BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER. Zajímavá je MÜLLEROVA vila, která byla postavena v roce 1930 vídeňským architektem Loosem. Vila je pokládána za vrcholné dílo konstruktivistické bezozdobné architektury, která svým významem a pozoruhodnstí nemá na území České republiky obdoby a ve světě patří mezi šest nejvýznamnějších vilových domů 20. století. Na dosah je národní kulturní památka LETOHRÁDEK a OBORA HVĚZDA, symbolem Dejvic je kostel SV. MATĚJE. Velmi blízko je park STROMOVKA vhodný pro jogging a vycházky s 95ha zelně, LADRONKA park s ideálními podmínkami pro in-line bruslení nebo ŚÁRECKÉ údolí. Dalším tipem je koupaliště PETYNKA. Za kulturou můžete zajít do divadla SEMAFOR, DIVADLA SPEJBLA A HURVÍNKA nebo do DEJVICKÉHO divadla.

Unterkunft:

Pokoje jsou pohodlně a elegantně zařízeny. K dispozici je stůl, telefon s přímou volbou a připojení k internetu, minibar, digitální trezor na notebook, klimatizace, požární čidla, mezinárodní satelitní TV a placená TV, bezpečnostní zámek a žáruvzdorný koberec. V koupelně je sprchový kout či vana a k dispozici je také ruční fén a kosmetické zrcátko. A pro menší hosty je přichystána dětská postýlka a dětské sedátko na WC.

Verpflegung:

Moderní lobby bar prozrazuje, že při jeho navrhování se kladl důraz na jeho funkci a praktické využití pro provozní účely hotelu.
Venkovní terasa rozšiřuje pobytový prostor a je místem pro relaxaci a odpočinek na vzduchu. Bohatá snídaně je podávána formou švédského stolu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz