Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Hotel Villa

Hotel Villa

Praha


Hotel Villa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Okouzlující prvorepubliková vila ve stylu ART DECO z 30. let minulého století prošla náročnou rekonstrukcí, aby sloužila k ubytování našich i zahraničních klientů. Vznikl tak půvabný Hotel VILLA, který je situován v krásné zahradě klidné vilové čtvrti téměř v centru Prahy. Poloha u stanice metra Želivského umožňuje pohodlné spojení do všech částí města.

Samozřejmostí jsou kompletní služby čtyřhvězdičkového hotelu, mimo jiné například:
- Restaurace
- Malý konferenční sál
- Parkoviště na vlastním pozemku
- Směnárna
- Prodej suvenýrů
- Zajištění vstupenek na kulturní akce
- Průvodcovské služby


Naším partnerem pro přepravu hotelových hostů je taxislužba PALÁC CAR, která poskytuje své služby na profesionální úrovni a za výhodné smluvní ceny.

Vedle veškerého komfortu, který odpovídá mezinárodním standardům pro **** hotely, splňuje Hotel VILLA nejpřísnější hygienické požadavky a pro bezpečnost svých hostů je kompletně vybaven nejmodernějším protipožárním systémem.

Přijďte a navštivte  místa,  kde  se již  několik let  natáčí  jeden  z nejoblíbenějších seriálů  televize Nova "Ordinace v růžové zahradě". Budete příjemně překvapeni!

Unterkunft:

Hotel nabízí ubytování ve 32 elegantních, klimatizovaných pokojích, které jsou vybaveny veškerým komfortem (TV-SAT, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů …)

Verpflegung:

Restaurace V Růžové zahradě, která je součástí Hotelu VILLA, poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak klientům ze širokého okolí. V našem jídelním lístku naleznete mimo jiné i pokrmy z domácích těstovin, čerstvé zeleninové saláty či rump steaky z uruguayských býků. Dále šéfkuchař připravuje vynikající lahůdky dle sezónních surovin jako např. zvěřina, chřest, medvědí česnek aj.
Nabízíme rovněž denní nabídku, která umožňuje rychlé a cenově nenáročné stravování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz