Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Minihotel Vitex

Minihotel Vitex

Praha


Minihotel Vitex
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Minihotel VITEX v Praze se nachází v krásné a klidné části Prahy, 7 minut tramvají od historického centra (2.8 km Tančící dům) (Karlovo náměstí 3.2 km) 10 minut chůze od (Kongresové centrum Praha), 10-minutové chůze od pevnosti Vyšehrad. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, ledničku, WiFi - zdarma, Varné konvice. Celková ubytovací kapacita je 20 míst. Autem, můžete zaparkovat zdarma u hotelu nebo si pronajmout garáž. Z vlakového nádraží nebo na letišti, můžeme vám s převodem.

Lage:

Minihotel VITEX v Praze se nachází v krásné a klidné části Prahy, 7 minut tramvají od historického centra (2.8 km Tančící dům) (Karlovo náměstí 3.2 km) 10 minut chůze od (Kongresové centrum Praha), 10-minutové chůze od pevnosti Vyšehrad. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, TV se satelitním příjmem, WiFi, bez lednice. Celková ubytovací kapacita je 18 míst. Autem, můžete zaparkovat zdarma u hotelu nebo si pronajmout garáž. Z vlakového nádraží nebo na letišti, můžeme vám s převodem.

Unterkunft:

Každý pokoj je vybaven sprchou, WC. * ledničku * WiFi - zdarma * Varné konvice

Verpflegung:

Ceny zahrnují: bez stravování Možnost dokoupení snídaně za cenu (5 Euro). Jen 250 m od pensionu se nachází restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz