Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > OREA Hotel Pyramida

Orea Hotel Pyramida

Praha


Orea Hotel Pyramida
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Ideální poloha, bezbariérovost celého hotelu, kongresové centrum nebo bazén s fitness centrem, to vše může být zajímavé, nejen pro business klientelu, ale i rodiny s dětmi nebo hosty objevující krásy historické Prahy.

Hosté, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové parkoviště.

OREA Hotel Pyramida**** nabízí 354 účelně zařízených pokojů s Wi-Fi připojením a klimatizací. 266 dvoulůžkových, 47 jednolůžkových, 25 třílůžkových pokojů, 12 apartmánů a 4 pokoje pro handicapované hosty.

Pro Váš dokonalý vzhled jsou ve STUDIU PYRAMIDA připraveni profesionálové v oboru kadeřnictví, manikúry, pedikúry a masáží nebo odborníci z řad vizážistů. Dále máte možnost navštívit také saunu a solárium.

Unterkunft:Všechny pokoje jsou vybaveny zařízením pro detekci kouře, dveřmi na elektronický klíč, bezpečnostní schránkou, minibarem, SAT/Pay TV a telefonem s přímou provolbou. Koupelny mají vanu nebo sprchu a vysoušeč vlasů.
Verpflegung:Profesionální obsluha Vám pomůže vychutnat atmosféru neobvyklého interiéru restaurace Koppernik a výjimečnost zdejší kuchyně. V nabídce naší restaurace si můžete vybrat i ze speciálních bezlepkových pokrmů.

Ve vinném lístku naleznete širokou nabídku tuzemských i zahraničních vín.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz