Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Royal Residence Ungelt

Royal Residence Ungelt

Praha


Royal Residence Ungelt
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Individuální check-in a check-out časy u pobytů nad tři dny. Parkování zdarma u pobytů nad sedm dnů. Možnost ubytovat se v pokoji Dicka Francise. Slavíte výročí?  Žehlicí služby a mnoho dalších služeb je připraveno právě pro Vás! Navštivte naše stránky a vyberte si jednu, nebo všechny z nich! http://www.ungelt.cz/ Kompletně renomovaný stylový "boutique" hotel Ungelt nabízí ve svých šesti apartmá originální ubytování v historickém centru Prahy.

Každé apartmá má obývací pokoj, kuchyňku a moderně zařízené sociální zázemí. Příjem satelitní TV, WI-FI, připojení na internet a recepce s nonstop službou nabízí individuální a profesionální přístup ke každému hostovi.

Parkování možné v hotelu.

Ubytování zvířat je možné po předchozí domluvě s hotelem: 10€/noc.

Lage:

Hotel Ungelt se nachází v samotném srdci Prahy 1. Staroměstské a Václavské náměstí jsou vzdáleny pouhých pět minut chůze. V okolí hotelu je nespočet restaurací, barů a nákupních příležitostí.

Unterkunft:

Hotel nabízí dva velké apartmány pro 6 a pro 5 osob a čtyři menší apartmány pro 4-5 osoby.

Každý apartmán je osobitě vybaven tak, aby se zachoval původní architektonický záměr a historická hodnota. Různé styly jednotlivých pokojů apartmá jsou upraveny tak, aby vyhovovaly potřebám všech klientů, kteří navštíví náš hotel. Všechny pokoje jsou vybaveny Wifi připojením, satelitním TV připojením a moderní koupelnou. Nabízíme čaj, kávu a sušenky zdarma po celou dobu pobytu zdarma.

Verpflegung:

Snídaně na pokoji není v ceně apartmá.

Restaurace otevřena 7:30 - 23:00

Letní zahrádka - duben až říjen
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz