Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > SKLEP accommodation

SKLEP accommodation

Praha


SKLEP accommodation
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmány
Všechny apartmány jsou nově zrekonstruované, moderně vybavené, s kuchyní nebo kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Každý apartmán je vybaven televizí, kuchyň varnou konvicí a základním nádobím.

Hostel
Náš hostel nabízí levnější variantu ubytování - jednoduše zařízené pokoje, vybavenou kuchyň a společenskou místnost s televizorem. Sociální zařízení je společné (oddělené pro muže a ženy, dostatečně prostorné a denně uklízené).

Lage:

Apartmány a hostel Seifertova 53 a Apartmán Řehořova

Historické centrum Prahyv dosahu pěšky (15 min.) nebo tramvají.

V blízkosti je mnoho typických barů, stylových restaurací a kaváren, park Riegrovy sady se známou zahradní restaurací a dětským hřištěm, pražský televizní vysílač - futuristická Žižkovská věž a nové nákupní centrum Flora.

Apartmán Dlouhá

Apartmán se nachází v těsné blizkosti Staroměstského náměstí a starého Židovského města. Stanice metra Náměstí Republiky je cca 7 min. pěšky nebo 1 stanici tramvají. Naproti budově je slavný hudební klub Roxy. Nákupní centrum Palladium je 5 min. pěsky. 

Unterkunft:

Kapacita apartmánů je od 2 do 10 osob. Pro páry nabízíme menší apartmány - studia s dvojlůžkem a možností přistýlky. Další naše apartmány mají 1 nebo 2 samostatné ložnice a spaní je možné také v obývacím pokoji popř. v obytné kuchyni.

Na hostelu nabízíme pokoje pro 2 - 5 osob. (Dvojlůžkový pokoj nabízíme se slevou při obsazení pouze 1 osobou.)

Verpflegung:

Apartmány a hostel SKLEP Seifertova 53

V přízemí domu je stylová restaurace SKLEP, která nabízí možnost kvalitního stravování. Restaurace poskytuje pro ubytované klienty 10% slevu. Sleva platí i pro klienty apartmánu Řehořova a Dlouhá.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz