Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Březnice > Equitana Hotel Resort

Equitana Hotel Resort

Březnice


Equitana Hotel Resort
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. K dalšímu vybavení hotelu patří příjemná resturace se zimní zahradou, letní terasou, kongresové salonky, wellness centrum, dětské hřiště, jízdárna a řada dalších sportovišť.
Lage:EQUITANA RESORT HOTEL: Equitana Hotel Resort liegt in einer malerischen Landschaft Podbrdská Breznice in Pribram befindet. Die umliegende Landschaft ist ideal zum Wandern und Radfahren, ruhige Umgebung, werden Sie sicherlich helfen, Ihre Stärke zu regenerieren. Seine Eigenschaften, seiner Lage und Ausstattung ist das Hotel ein geeigneter Ort für Firmenveranstaltungen, Tagungen, Seminare und Präsentationen.
Unterkunft:Die Zimmer sind durch eine elektronische Chipkarte aktiviert, so dass die uneingeschränkte Sicherheit der Gäste und deren Gepäck im Zimmer. Alle Standardzimmer sind mit Bad, Sat-TV, Highspeed-Internet mit 4 MBit / s eine freie und Direktwahltelefon. Die Appartements sind auch mit Audio-System und einem Safe ausgestattet.
Verpflegung:RESTAURACE Centrální restaurace – 100 míst, bar, bowling, rožeň, oddělený salonek, terasa Zimní zahrada – 60 míst, klubové sezení, krb, otevřený gril, terasa • Grilování na terase nebo v zimní zahradě • Rauty, recepce, party • Cateringové služby v celém areálu i mimo něj • Svatební hostiny • Degustace vín, prezentace kubánských doutníků SVATBY Svatba je bezesporu jeden z nejdůležitějších dnů v lidském životě. Je to den ovládaný city, den, na který se zpravidla nezapomíná. Jak a kde jej prožijete je pouze na vás. My vám nabízíme standardní i netradiční způsoby pořádání svatebních hostin a oslav. Rádi vás obsloužíme v interiéru restaurace nebo kdekoliv jinde v našem areálu. Složení svatebního menu je pouze na vás a na vašem výběru. Umíme připravit zcela formální svatbu nebo naopak něco zcela netradičního. Blízký renesanční zámek v Březnici je oblíbeným místem ke svatebním obřadům. Doprava k nám může být pak tradiční v automobilové koloně nebo v kočáře taženém koňmi. Rádi Vám zajistíme fotografa, kameramana, svatební síň nebo zámeckou kapli, květiny, svatební pečivo a dorty. Máme pro Vás připravený katalog k nahlédnutí. Pro novomanžele je vždy připraveno novomanželské apartmá zdarma. Bude nám ctí a velkým potěšením, když nás navštívíte a případně nás později seznámíte se svými potomky.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz