Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Kamenice > Hotel Zámek Štiřín

Hotel Zámek Štiřín

Kamenice


Hotel Zámek Štiřín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Zámek Štiřín byl postaven již v roce 1562 a svou bohatou historickou minulostí je právem považován za kulturní dědictví. Naše hosty jistě potěší nabídka ubytování v 64 pokojích různých velikostí s celkovou kapacitou 125 lůžek v pěti budovách.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Zpříjemněte si Váš pobyt a využijte některé z široké nabídky hotelových služeb. Najdete zde fitness, saunu, whirlpooly, bio-solárium, masáže a kosmetiku. Dále v areálu můžete využít antukový tenisový kurt, pétanque, nebo si můžete zapůjčit horská kola a vydat se po okolních cyklistických trasách.

Nedílnou součástí života ve Štiříně je i celoročně bohatý kulturní program. Nejvýznamnější událostí je každoroční cyklus exkluzivních koncertů - "Sukův hudební Štiřín"

Unterkunft:Většina pokojů je vybavena koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.
Verpflegung:Snídaně je podávána v Zahradním salónku s letní terasou v zámecké budově.

Hotelová restaurace se nachází v Domě Atis, nabízíme široký výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz