Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Kladno > Hotel Astra

Hotel Astra

Kladno


Hotel Astra
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Astra se nachází na lesním oploceném pozemku. V prostorách hotelu se nachází tenisový kurt s osvětlením, 2x plážový volejbal, relax centrum (krytý bazén 12x8m,  sauna se sprchou , billiard, stolní tenis, šipky, masáže). Hotel také nabízí prostory pro školení, jednání, bankety, prezentace a kongresové služby. K dispozici je velké parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Lage:

 Hotel je umístěn v rozsáhlé a ekologicky čisté lesní lokalitě, na okraji CHKO Křivoklátsko. V blízkosti hotelu se nachází letní sídlo prezidenta ČR - Lány, hrady Karlštejn a Křivoklát a další významné kulturně-historické památky.

Unterkunft:

Hotel je rozdělen do dvou křídel (A/B), která se liší vybavením a velikostí pokojů. Pokoje v části A přošly v březnu 2009 celkovou rekonstrukcí. Křídlo A disponuje útulnými pokoji s koupelnou vybavenou wc a sprch. koutem. Dále nabízí možnost ubytování v apartmánech. Křídlo B obsahuje dvou, tří, čtyřlůžkové a bezbariérové pokoje vybavené odděleným WC a koupelnou s vanou. Standardně jsou pokoje vybaveny telefonem,  TV, SAT a wifi. 

Verpflegung:

Restaurace nabízí minutkovou kuchyni, ale vycházíme vstříc i hostům s osobitým jídelníčkem jako jsou např. vegetariáni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz