Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Kokořín > Hotel Kokořín

Hotel Kokořín

Kokořín


Hotel Kokořín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Kokořín nabízí svým umístěním a službami neopakovatelné atmosféru pro aktivní odpočinek a relaxaci. Ubytovat se můžete v 17 různých pokojích s jedinečným designem interiéru. K dispozici je i bezbariérový pokoj. Původní Hotel Vyhlídka byl zrekonstruován současným majitelem za přispění dotace z EU.

Hotel Kokořín nabízí kromě ubytování a stravování řadu doplňkových služeb.

pobytové balíčky, půjčovna a úschovna kol, svatební servis, chyť si svůj pokoj vyhlídkový vláček, kuželník, wellness, dětské, hřiště, konferenční služby, masáže, infokiosek, služby dalších našich destinací

Lage:

FAUNA, FLORA

Území CHKO bylo vymezeno tak, aby bylo prosté jakéhokoli průmyslu. Kraj, kde se nám dochovaly klenoty v podobě vzácných rostlin a živých tvorů, z nichž někteří žijí už jen zde, jinde v ČR není možné spatřit.

Vyberte si některé části přírodních parků, rezervací a chráněných biotopů. K setkání s tolik úchvatnými klenoty je vhodné navštívit některé naučné stezky.

www.kokorinsko.ochranaprirody.cz

www.stezky.info/naucnestezky/ns-cinibulkova.htm

www.ceskolipsko.info/dr-cs/naucne-stezky/machuv-kraj/…

MYSLIVOST

Myslivost organizují dobrovolné myslivecké spolky pečující převážně o zvěř muflonídaňčísrnčí ačernou, která je typická pro tento skalnatý terén. Zvěř drobná se vyskytuje v nepatrné míře, zvěř dravá aškodná žije skrytým životem.

Tento svět je stále plný překvapení a zážitků, pro něž se bude člověk věčně vracet. Malou mysliveckou ukázku a testík si může vyzkoušet každý v obci Truskavna v krásné myslivecké nástěnce.

www.myslivost.cz

www.lunakova.cz

POVODÍ PŠOVKY

Studánky s říčkou Pšovkou, jejími rybníčky a tůněmi na její cestě krajem. Krajem, kde stojí pamětníci dávných časů spolu s pozůstatky tvrzí a skalních obydlí. Na svém středním toku se několikrát rozšiřuje při napájení údolních tůní – Špačkova či Kačírek a rybníků HarasovŠtampach či Lhotka.

Na celé trase Pšovky pracovalo několik vodních strojů – mlýny, pily, turbíny, které dokázaly, jak bylo možné využívat čisté energie z tak nepatrného zdroje. U Vojtěchova Pšovka ubíhá do velké rákosiny, kde končí u rybníka Stříbrník. Nad ním je stejnojmenné návrší, na jehož úpatí je vodojem, kde se soustřeďuje pitná voda ze skalních rozsedlin i z blízkého Planého dolu. Více zajímavostí je vtištěno do knihy Vodní díla na řece Pšovce, jejíž autorkou je Renata Špačková.

www.psovka.cz

www.kokorin.cz/cile_studanky.htm

www.infoglobe.cz/reky/evropa/ceska-republika/psovka/

www.mestomseno.cz

Unterkunft:

Pro hosty Hotelu Kokořín je připraveno 17 luxusních pokojů, každý s originálním designem. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, župany, hotelovou kosmetikou, laptopem s vysokorychlostním připojením wi-fi. Hotelovým hostům je k dispozici LCD televizor či fén na vyžádání.

Verpflegung:

Restaurace

Restaurace Hotelu Kokořín

je pro Vás nově otevřena po celý týden.

 

Na Hotelu Kokořín můžete vybírat z široké nabídky

MINUTKOVÝCH JÍDEL 

 

Nově je pro Vás na Hotelu Kokořín připravena nabídka lahodných dortů.

 

Restaurace Hotelu Kokořín je pro vás otevřeno v čase od pondělí do čtvrtka od 16.00 do 21.00

Od pátku do neděle od pátku do soboty od 11.00 do 21.00 a v neděli od 11.00 do 18.00

Šnek bar od 10.00 do 20.00

Na Hotel Kokořín je možnost sezení v příjemném baru nebo na terase s vyhlídkou do Kokořínského údolí.

 

Snídaně jsou pro hosty Hotelu Kokořín připraveny od 8 hodin ve Šnek baru na Hotelu Kokořín. Dřívější snídaně jsou možné po předchozí domluvě s recepcí Hotelu Kokořín. Dále si hosté Hotelu Kokořín můžou vybrat plnou penzi nebo polopenzi, kterou pro Vás rádi zajistíme.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz