Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Kutná Hora > Hotel Mědínek Old Town

Hotel Mědínek Old Town

Kutná Hora


Hotel Mědínek Old Town
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel byl postaven v roce 1963 na Palackého náměstí, je největším hotelem v Kutné Hoře a širším okolí. Hotel nabízí ubytování na 52 pokojích, typu standard, business a apartmá, včetně bohaté snídaně. 

Také můžete využít konferenční sál s kapacitou 100 míst, restauraci s terasou a salónky, nebo relaxovat ve wellness centru. 

Hotel měl tu čest hostit prezidenty České republiky při návštěvě Kutné Hory nebo pořádat akce nejrůznějšího kulturně-společenského charakteru. Mezi nejpopulárnější akce pořádané hotelem patří VETERAN Rallye.

Nezapomínáme také na vaší regeneraci. Po celodenní aktivitě plné prohlídek a historie můžete využít wellness centra, které vás postaví na nohy.

Lage:

Strategická poloha hotelu Mědínek přímo vybízí k procházkám romantickými uličkami města s bezpočtem nádherných historických památek (Chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, Kaple všech svatých s kostnicí, Vlašský dvůr, Sedlecký klášter) nebo k procházkám do nedaleké malebné přírody a historických objektů (Zámek Kačina, Zámek Žleby, Pivovar Kácov, Čáslav, Kolín, Český Šternberk a Praha). Blízkost hl. města Praha, pouze 70 km vzdálené, nabízí možnost celodenních výletů za starobylými památkami, nádhernými muzei a galeriemi.

Unterkunft:

Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou, fénem na vlasy, TV se satelitním připojením, lednicí a trezorem. WiFi připojení je zdarma ve všech prostorech hotelu včetně pokojů. K ubytování hotel nabízí parkování zdarma v hotelovém areálu, je nutné si jej objednat dopředu z důvodů omezené kapacity míst. Hosté ubytovaní na nejvyšším patře si můžou plně vzchutnat nádherný panoramatický výhled na historickou Kutnou Horu.

Verpflegung:

Restaurace se dvěma salonky,kavárna,bar,letní terasa. Vyhlášená kuchyně. Celodenní stravování,snídaně formou bufetu,polední menu,speciality české i mezinárodní kuchyně včetně dětských a vegetariánských jídel. Služby-non stop recepce,noční prodej,výtah, uzavřené parkoviště,zajištění volnočasových aktivit.Pronájem prostor a kompletní servis pro konference, firemní i soukromé akce, svatební hostiny atd.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz