Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Kutná Hora > Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

Kutná Hora


Hotel U Vlašského dvora
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:V třípodlažním hotelu nabízíme kvalitní ubytování v 10 dvoulůžkových standardně vybavených pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, TV + SAT, telefon s přímou volbou a připojením na internet.

Hotelové služby: buzení, praní a čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, hotelový trezor, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů, půjčovna jízdních kol. K zapůjčení vysoušeč vlasů, žehlička.

Parkoviště osobních automobilů na ulici před budovou hotelu.

Lage:Mezi nejnavštěvovanější kutnohorské památky patří Vlašský dvůr, gotický chrám sv. Barbory či unikátní Kostnice. Sportovně založení klienti jistě ocení blízkost Plaveckého bazénu, bowlingu či tenisových kurtů. Zdejší romantické okolí láká i k výletům na kole.
Verpflegung:Celková kapacita restaurace je 70 míst.

Je zde pro Vás připraven široký výběr z pokrmů české i mezinárodní kuchyně, tradiční české kulinářské speciality, vybrané sladké speciality či značková vína.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz