Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Mníšek pod Brdy > Apartmany-Audy

Apartmany-Audy

Mníšek pod Brdy


Apartmany-Audy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmány-Audy se nachází 20km západně od Prahy na úpatí brdského hřebene v malebném městečku Mníšek pod Brdy.Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí čtyři plně vybavené apartmány s celkovou kapacitou 18 lůžek. Hlavní výhodou našeho apartmánového domu je jeho poloha,která nabízí nespočet možností jak co nejlépe využít čas při Vaší dovolené.Hlavními lákadli jsou hlavně památky,kterých je v našem okolí nespočet např.Hrad Karlštejn,Zámek Dobříš,Svatá Hora na Příbrami,Praha,ale také v neposlední ředě samotné město Mníšek pod Brdy má co nabídnout,Barokní areál Skalka,zámek,kostel. V okolí je také možnost sportovního vyžití,hlavně cykloturistika,turistika,golf,tenis,jízdy na koních a mnoho dalších.

Lage:

Hlavní výhodou našeho apartmánového domu je jeho poloha,která nabízí nespočet možností jak co nejlépe využít čas při Vaší dovolené.Hlavními lákadli jsou hlavně památky,kterých je v našem okolí nespočet např.Hrad Karlštejn,Zámek Dobříš,Svatá Hora na Příbrami,Praha,ale také v neposlední ředě samotné město Mníšek pod Brdy má co nabídnout,Barokní areál Skalka,zámek,kostel. V okolí je také možnost sportovního vyžití,hlavně cykloturistika,turistika,golf,tenis,jízdy na koních a mnoho dalších.

Unterkunft:

Apartmán č.1 je pro 6 osob a je situován do dvou podlaží,v prvním patře je koupelna s wc,kuchyň,a pohodlné dvojlůžko. V druhém patře je ložnice se čtyřmi lůžky.Celková rozloha apartmánu je 50m2. Apartmán č.2 je pro 5 osoby a je situován do dvou podlaží,v prvním patře je koupelna s wc,kuchyň,a pohodlné dvojlůžko. V druhém patře je ložnice se dvěma lůžky.Celková rozloha apartmánu je 43m2. Apartmán č.3 je pro 4 osoby má rozlohu 25m2,jeho součástí je koupelna s wc,kuchyň,dvoulůžko a jedna samostatná postel. Apartmán č.4 je pro 3 osoby má rozlohu 25m2,jeho součástí je koupelna s wc,kuchyň,dvoulůžko a jedna samostatná postel.

Verpflegung:

Možnost snídaní,jinak bez stravy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz