Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Mníšek pod Brdy > Apartmany-Audy

Apartmany-Audy

Mníšek pod Brdy


Apartmany-Audy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmány-Audy se nachází 20km západně od Prahy na úpatí brdského hřebene v malebném městečku Mníšek pod Brdy.Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí čtyři plně vybavené apartmány s celkovou kapacitou 20 lůžek v HLAVNÍ BUDOVĚ a dalších celkem 17 lůžek v přístavbě Hlavní Budovy a ve Vedlejší Budově. Hlavní výhodou našeho apartmánového domu je jeho poloha,která nabízí nespočet možností jak co nejlépe využít čas při Vaší dovolené.Hlavními lákadly jsou hlavně památky,kterých je v našem okolí nespočet např.Hrad Karlštejn,Zámek Dobříš,Svatá Hora na Příbrami,Praha,ale také v neposlední ředě samotné město Mníšek pod Brdy má co nabídnout,Barokní areál Skalka,zámek,kostel. V okolí je také možnost sportovního vyžití,hlavně cykloturistika,turistika,golf,tenis,jízdy na koních a mnoho dalších.

Lage:

Hlavní výhodou našeho apartmánového domu je jeho poloha,která nabízí nespočet možností jak co nejlépe využít čas při Vaší dovolené.Hlavními lákadli jsou hlavně památky,kterých je v našem okolí nespočet např.Hrad Karlštejn,Zámek Dobříš,Svatá Hora na Příbrami,Praha,ale také v neposlední ředě samotné město Mníšek pod Brdy má co nabídnout,Barokní areál Skalka,zámek,kostel. V okolí je také možnost sportovního vyžití,hlavně cykloturistika,turistika,golf,tenis,jízdy na koních a mnoho dalších.

Unterkunft:

Apartmán č.1 je pro 6 osob a je situován do dvou podlaží,v prvním patře je koupelna s wc, kuchyň a pohodlné dvojlůžko. V druhém patře je ložnice se čtyřmi lůžky. Celková rozloha apartmánu je 50m2. Apartmán č.2 je pro 6 osoby a je situován do dvou podlaží, v prvním patře je koupelna s wc, kuchyň a pohodlné dvojlůžko a jedno samostané lůžko. V druhém patře je ložnice se třemi lůžky. Celková rozloha apartmánu je 43m2. Apartmán č.3 je pro 4 osoby má rozlohu 25m2, jeho součástí je koupelna s wc, kuchyň, dvoulůžko a dvě samostatná lůžka. Apartmán č.4 je pro 4 osoby má rozlohu 25m2, jeho součástí je koupelna s wc, kuchyň, dvoulůžko a dvě samostatná lůžka. V přístavbě Hlavní Budovy jsou dva apartmány. Apartmán č.7 pro 4 osoby je vybyven koupelnou s wc, kuchyní, dvoulůžkem a dvěma samostanými lůžky. Apartmán č.8 pro 3 osoby je vybaven koupelnou s wc, kuchyní, dvoulůžkem a jedním samostaným lůžkem. Ve Vedlejší Budově Vám nabízíme další dva apartmány č.5 pro 4-5 osob, apartmán je vybaven koupelnou s wc, kuchyní, třemi samostanými lůžky a rozkládací dvoupohovka. Apartmán č.6 je shodný s apartmánem č.5, oba mají vlastní terasu a parkovací místo.

Verpflegung:

 bez stravy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz