Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Nový Vestec > Říční lázně Jizerka

Říční lázně Jizerka

Nový Vestec


Říční lázně Jizerka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Říční lázně Jizerka ubytovací kapacity jsou rozděleny na dvě kvalitativní úrovně, vyšší úroveň nabízí v současnosti trojice apartmánů, určených ke komfortnímu ubytování 2 osob v každém apartmánu.

Jako říční lázně se připomínají od roku 1935. Těšily se veliké návštěvnosti nejenom v době prvorepublikové, ale jejich obliba pokračovala i v době poválečné až do roku 1960.

Jsme plně schopni realizovat jakoukoliv zakázku na školení nebo rekreaci od malého rozsahu pro jednotlivé rodiny počínaje až po komplexní školení pro kolektivy konče. Naším cílem je zajišťovat precizní, efektivní a rychlý servis s ohledem na originální a nekonvenční řešení. Výsledkem pak je spokojený klient, který rád využívá našich služeb i do budoucna a rád se k nám vrací.

Lage:

Středisko Jizerka leží na okraji rozsáhlých lesních komplexů, kudy vedou stezky pro cyklisty, běžecké dráhy i pěšinky pro procházky a pěší turistiku.

Unterkunft:

Zájemcům nabízíme tři apartmány v mírně odlišném provedení zařízení obývacího pokoje a ložnice. Vstup do apartmánu je samostatným vchodem z ulice do chodby, ze které je vstup do obývací části, ložnice a příslušenství (toaleta umývadlo a sprchový kout). Z obývací části je k dispozici výstup na terasu uvnitř areálu.

Verpflegung:Kapacita restaurace je ovlivněna počasím. Můžeme nabídnout: Jizerka: Školící a rekreační středisko - posezení u krbu. místo pro 70 hostů ve vnitřních prostorách, místo pro 80 hostů na letní terase, venkovní posezení u krbu, Restaurace - kuchyně. Restaurace upřednostňuje českou minutkovou kuchyni doplněnou specialitami podniku. Ze specialit jmenujme: Česká svíčková. Pro tyto příležitosti jsme schopni připravit celou akci, dle přání zákazníka. Pro svatby - prostřenou slavnostní tabuli Jizerka: Školící a rekreační středisko - prostřeno Jizerka: Školící a rekreační středisko - Podnikový raut© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz