Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Poděbrady > Penzion Na Zámku

Penzion Na Zámku

Poděbrady


Penzion Na Zámku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Poděbrady jsou klidné město ve středních Čechách, ležící asi 50 km východně od Prahy na dálnici E67(D11), známé zejména svými lázněmi a českým králem Jiřím z Poděbrad.

Dominantou města je mohutný zámek. Původně raně gotický vodní hrad, zde stával již ve 13. století. Dnes každého vítá vstupní brána ze 16. století s erbem císařské orlice a znaky českého a uherského království. V novodobé historii zámek proslavili jména Václava Havla a Miloše Formana, kteří zde trávili svá školní léta jako studenti internátního typu Gymnázia Jiřího u Poděbrad.

Právě v místech, kde se v minulosti psaly dějiny, kde sídlili a vládli nejvýznamnější čeští panovníci, se nachází Penzion Na Zámku, vhodný pro ubytování v Poděbradech. 

Ubytovaní parkují své automobily v uzavřeném areálu zámku, pod dozorem vrátného.

Lage:

Můžete navštívit romantický soutok Labe s Cidlinou, Slavníkovské hradiště v nedaleké Libici nad Cidlinou, projet se výletní lodí Krále Jiřího a vybrat si z pestré nabídkyrestaurací, barů a klubů. Využívat můžete sportovní aktivity jako tenis, golf, jízdu na koni a vodní sporty v areálu přírodního koupaliště Jezero. Okolní lužní lesy a jejich romantické prostředí působí uklidňujícím dojmem.
Poděbrady a sport

Rovinatá krajina polabské nížiny se svojí přívětivou přírodou je ideálním místem pro:
rekreační sportování
pěší turistiku
vyjížďky na kole
in-line bruslení
Asi 500 m od ubytování jsou tenisové kurty a kavárna. Jízda na koni, plavání, jízda na loďkách, windsurfing, výlety na kole po cyklotrasách při obou březích Labe, vyjížďky vláčkem, restauračním parníkem a léčebné procedury Vám pomohou příjemně strávit čas.

Unterkunft:

Celková kapacita penzionu je 26 osob.

V případě ubytování většího počtu osob spolupracujeme se spřátelenými penziony.

Kapacity penzionu: 7 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány, 8 přistýlek

Dvoulůžkové pokoje: každý pokoje má vlastní sociální zařízení a koupelnu, TV + SAT se zahraničními programy včetně kanálů japonských, arabských a ruských, lednici s minibarem, neomezené bezdrátové připojení k internetu

Královský apartmán: o velikosti 95 m2 se skládá z ložnice, obývacího pokoje, vybavené kuchyně, koupelny s vanou a WC, TV + SAT se zahraničními programy včetně kanálů japonských, arabských a ruských, lednice s minibarem, neomezené bezdrátové připojení k internetu

Rytířský apartmán: o velikosti 65 m2 se skládá z ložnice, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a koupelny s WC, TV + SAT se zahraničními programy včetně kanálů japonských, arabských a ruských, lednice s minibarem, neomezené bezdrátové připojení k internetu, apartmá má samostatný vchod pro Vaše soukromí

 

K dispozici všem ubytovaným je společenská místnost s originálním trámovím a s kapacitou až 40 osob. Zde se podávají snídaně a rovněž ji můžete využít pro semináře, školení a firemní setkání.

Verpflegung:

Vzhledem k tomu, že se penzion nachází v naprostém centru lázeňského města, tedy na náměstí, je k dispozici mnoho restaurací s výběrem tradiční české i mezinárodní kuchyně. Rádi Vám doporučíme.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz