Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Time Cafe Penzion

Příbram


Time Cafe Penzion
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Time Cafe & Penzion se nachází v centru města Příbrami v domě z 19. století, který prošel kompletní rekonstrukcí, ale i tak si zachoval historický ráz. Apartmány i kavárna jsou tvořeny z přírodních materiálů, které dotváří přátelskou atmosféru pro váš příjemný pobyt. Celý prostor Time Cafe & Penzion je nekuřácký.

Penzion disponuje 5 jedinečně zařízenými apartmány. Time Cafe nabízí 30 míst k sezení v příjemném prostředí v centru staré Příbrami. Kavárna je stejně jako penzion nekuřácká, disponuje free WiFi sítí, dětským koutkem a pro nejmenší je připraven i přebalovací pult.

Lage:

Time Cafe & Penzion se nachází v samotném centru Příbrami. V okolí se nachází řada restaurací a obchodů, kde si hosté mohou zakoupit vše, co budou ke svému pobytu potřebovat. Cca 2 km od penzionu se nachází známe horncké muzeum.

Unterkunft:

Penzion disponuje 5 jedinečně zařízenými apartmány. Penzion Time Cafe nabízí pět prostorných apartmánů s celkem 14 lůžky + možnost přistýlky. V našich apartmánech je kuchyňská linka, jídelní stůl, obývací kout, koupelna s WC, TV, free WIFI a minibar.

Verpflegung:

Penzion nabízí kvalitní italskou kávu Tonino Lamborghini. Tato káva je směsí 5 druhů kávy arabica a 7 druhů kávy robusta v poměru 70:30. Zrna jsou namíchána tak, aby byla výrazná chuť arabicy doplněna kvalitní robustou, která ji dodá čokoládový dozvuk. Hodí se k pravidelnému pití i mimořádným událostem a promění každodenní servírování v harmonický rituál a slastný požitek.

Každý den pro vás připravujeme dorty a jiné sladkosti (např. muffin či croissant), čerstvé freshe ze sezónního ovoce, domácí limonády, panini různých druhů, snídaňová menu, polévky a mnoho dalšího.

Prostory kavárny si můžete pronajmout pro soukromou oslavu. Personál Vám zajistí občerstvení nad rámec obvyklé nabídky a upraví otevírací dobu dle vašeho přání.

Hosté se mohou stravovat v jednom z mnoha restauračních zařízení, která jsou v přímé blízkosti penzionu a nabízejí širokou nabídku z české i zahraniční kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz