Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Říčany > Hotel Pratol

Hotel Pratol

Říčany


Hotel Pratol
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Svým vybavením vyhovuje Hotel Pratol širokému spektru návštěvníků. Ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy účelně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím, příjemnou restauraci a rovněž bazén a saunu, které dokáží zpříjemnit pobyt i při nepříznivém počasí.

V hotelu je k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž je zde prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb.

V době provozu restaurace je zajištěn room servis, recepce je k dispozici hostům nonstop.

Nejen pro hotelové hosty slouží hotelové lázeňské centrum s bazénem, vířivkou a saunou. Kvalita vody v bazénu o rozměrech 15 x 5 m a hloubkou 1,5 m dovoluje i koupání předškolních dětí.

Unterkunft:Hotel Pratol nabízí ubytování v 50 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), telefonem s přímou provolbou a TV + SAT.
Verpflegung:Hotel PRATOL zve nejen hotelové hosty k posezení v útulné restauraci, která nabízí široký výběr jídel tradiční české a mezinárodní kuchyně. Kromě toho jsou zde formou bufetu servírovány snídaně.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz