Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Říčany > OÁZA Říčany

OÁZA Říčany

Říčany


OÁZA Říčany
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Hotel Oaza Ricany… günstige Unterkunft in der Nähe von Prag in einer malerischen Umgebung Oáza Říčany befindet sich südöstlich von Prag (20km vom Zentrum) am Rande der Stadt Říčany. Das Areal bietet seine Dienste wie den individuellen Besuchern so auch den Gruppereisenden an. Die Besucher können die reiche Ausstattung des Areals ausnützen (Tennis, Schwimmbecken, Strandvolleilball, Tischtennis, Sauna, Whirlpool, Restaurant, Pizzeria und andere) oder können Ausflüge in die Umgebung unternehmen (Praha, Kutná Hora, Schloss Konopiště, Schloss Štiřín mit Golf, Radwege).
Lage:

Areál Oázy Říčany se nachází na okraji Říčan v těsné blízkosti malebné přírody s hlubokým lesy a rybníky. Našim návštěvníkům můžeme mj.nabídńout širokou škálu outdoorových aktivit jako jizda na koních, výlet balónem nad okolní přírodou, lukostřelba, projižďka na čtyřkolkách, projížďka na kolech z naší půjčovny kol po atraktivních cyklostezkách.

Unterkunft:

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou mimo jiné vybavené ledničkou, TV/SAT,telefonem, WIFI internetem.

Verpflegung:

Útulná restaurace s krbem a velikou terasou nabízí speciality domácí i mezinárodní speciality vč. pizz připravovaných v originální italské peci na dříví. Nabízíme kompletní gastronomický a cateringový servis "na klíč". Oblíbené je např. rožnění selátka nebo vepřové kýty, pro hosty můžeme připravit speciality na grilu (steaky, ryby apod.).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz