Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Roztoky > ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM

Roztoky


ACADEMiC HOTEL A KONGRESOVÉ CENTRUM
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

OPEN FROM 15.12.2006
The hotel ACADEMIC is a new moder hotel. The hotel disposes of 51 rooms all of them are above standard and exccedingly roomy. Free of charge high-speed internet in all rooms of the hotel is metter of course. We offer You 4 professionaly equipped bowling. Lanes, swimming pool, sauna and massages. Our main conference hall is suitable for all kinds of company events, congress and conferences events. This convention hall is full equipped, including a stage and a curtain.

Unterkunft:

Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří:

TV se satelitním příjmem telefon s přímou provolbou bezplatný vysokorychlostní internet koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů trezor minibar automatická klimatizace s možností vlastní regulace

Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny nejnovějšími typy ochranných a požárních systémů.

Verpflegung:

Pro hotelové hosty i pro ostatní návštěvníky hotelu jsou k dispozici tři gastro provozy, mezi nimiž si každý host jistě vybere. Pro klidné večeře či obědy v příjemné atmosféře nabízíme restauraci v prvním podlaží hotelu, kde je sestaveno menu dle moderních gastronomických trendů s možností ochutnání jak české, tak mezinárodní kuchyně. V současné době již považujeme za standard, že je restaurace plně klimatizovaná, nekuřácká a vybavená dětskými sedačkami a koutkem na hraní.

Hotelová kavárna Galerie v lobby baru nad recepcí je místem, kde lze příjemně trávit chvíle před odjezdem, v průběhu přestávek konferencí nebo jen tak posedět u výborné kávy. Zde se každé dva měsíce střídají výstavy našich předních profesionálních i amatérských fotografů. Pro ty, kteří si chtějí užívat do ranních hodin, nabízíme Serpentine bar se čtyřmi bowlingovými dráhami, kulečníkovým stolem a tyčovým fotbálkem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz