Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Středočeský > Skorkov > Hotel Jizera

Hotel Jizera

Skorkov


Hotel Jizera
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Das Hotel JIZERA befinden sich in die Ortschaft Otradowice, die ist 20 Minuten Autofahrt nordöstlich von Prag entfernt, in der Nähe Zweistadt Brandýs an der Elbe - Stará (Alt) Boleslav. Sie liegt in der Mitte schönen Wälder des Regions alt Boleslav 2,5 km von Exitus Nr. 17 aus Autobahn E 65 Nr.10 in die Richtung Prag - Mladá (Junge) Boleslav entfernt. Exit Nr.17 befindet sich auf 17. Kilometer von Prag in der Nähe Motorest Čtyři kameny (Vier Stein). Die Wegweiser Ihnen bringen zurecht von Autobahn bis zu unserer Hotel.
Lage:

Přímo v objektu máme půjčovnu jízdních kol, dětské hřiště a minigolf, nedaleko hotelu jsou tenisové kurty s travnatým hřištěm s možností zahrát si volejbal, nohejbal nebo fotbálek. Řeka v horkých dnech přímo vybízí k osvěžení a naše lesy jsou plné hub i možností her a krásných procházek. Pokud jste fandové do cyklistiky, tak budete z množství cyklostezek, kterými je Polabí doslova protkáno, nadšeni. Středočeský kraj je plný nádherných míst a památek, jen namátkou například Zámek a Katovna v Brandýse nad Labem, Kostel Sv. Václava a Kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi, Zámeček v Lysé nad Labem, Skanzen v Přerově nad Labem, Botanicus v Lysé nad Labem, Zámek s výstavou starých hraček v Benátkách nad Jizerou, Starobylá tvrz s kopií velkého starobylého hostince v Dřevčicích, Lázně Toušeň a mnoho dalších, které stojí za zhlédnutí.

Unterkunft:

Všechny pokoje jsou vybaveny novým hotelovým zařízením s vlastní koupelnou a sociálním zařízením na pokoji, barevným TV, telefonem a v objektu je WiFi free area
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz