Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Hřensko > U Fořta

U Fořta

Hřensko


U Fořta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Areál U Fořta nabízí svým hostům 4hvězdičkové ubytování ve 200 let staré hájence a nebo v nových, moderních senících, postavených dle dobových  kreseb. V celém areálu je celkem 19 pokojů /46 lůžek, dvě restaurace, infocentrum s prodejem suvenýrů a regionálnich produktů Českosaské Švýcarsko. Nově pod náš areál spadají i apartmány tzv. celnice, kde ubytování je prostší, bez TV a pro rodiny cenově přijatelnější. Ubytování v apartmánech nezahrnuje snídaně U Fořta, ale větší apartmány mají kuchyňku a možnost vaření. Za celnicí je ohniště, které je možné využít.

Naproti našemu areálu Vás čeka nové wellness studio se saunou, tropickým deštěm, jakuzou a mnoha různými procedúrami, které jsme pro Vás připravili pro vaší relaxaci v krásném a uklidňujícím prostředí.

Velkou výhodou je vlastní parkování - bez poplatku. V celém areálu WiFi bezplatně. Pro naše hosty zajištujeme půjčovnu kol - včetně možnosti přistavení na jiné misto a úschovny kol.

Lage:

Hotel se nachází přímo v srdci Národniho parku České Švýcarsko, v místě Mezní Louka, kde začína či končí většina zdejších turistických cest a stezek. Mezi nejznámější patří Gabrielina stezka vedoucí podél skal až na Pravčickou bránu. Pravčická brána je největším přírodním skalním mostem v Evropě. Oblíbené jsou také stezky do Divoké a Edmundovo Soutěsky anebo na Malou Pravčickou a skalní zříceninu Šaunštejn. Zrelaxovat se můžete v lázních Toskana, které jsou od nás pouhých 15 min jízdy autem, naopak adreanalinový park Jedlová se od nás nachází 30 min jízdy. Golfové hřiště Janov je 10 min od areálu.

Unterkunft:

V Areálu U Fořta nabízíme celkem 46 lůžek - 12 dvoulůžkových pokojů v modernich senících s vlastní terasou či balkonem, TV (pouze české programy), sprchový kout pro dvě osoby se zabudovanou hudbou, wc. 7 dvou až čtyřlůžkových pokojů v citlivě zrekonstruované původní hájovně s TV (české i německé programy), sprchovým koutem pro dvě osoby se zabudovanou hudbou, wc. Budova CELNICE má 4 tří až pěti lůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj a není součástí areálu U Fořta. Jedná se o ubytovnu, která je vhodná pro rodiny s nižšími nároky a kterou máme v pronájmu. Všechny apartmány na celnici mají své sociální zařízení. Dva největší apartmány mají vybavenou kuchyň, kde lze vařit, ostatní apartmány mají společnou kuchyň. Pokoje Celnice je ubytování nižší kategorie, zatímco pokoje v areálu U Fořta jsou na úrovni 4 hvězd.

Verpflegung:

Venkovní restaurace je ideální pro firemní a jiné společenské akce, zatímco restaurace v hájence se specializuje na gastronomické pochoutky (většinou z místních surovin) a degustaci jídel připravených speciálně pro naše hosty. Pečeme si vlastní ořechový chléb a vaříme pouze domácí knedlíky. Zákazníkům nabízíme v sezóně velký výběr jídel, denní nabídky, vegetariánská jídla, dětská jídla, saláty, dezerty. Doporučujeme ochutnat naší kávu ať už espresso či latté..
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz