Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Jílové > Švýcarský dům

Švýcarský dům

Jílové


Švýcarský dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Švýcarský dům najdete uprostřed obce Sněžník, nedaleko Jílového u Děčína. Hotel je vybaven 11 prostornými apartmány. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchou a WC), dále TV se satelitem. Pět apartmánů má navíc svůj obývací pokoj a ložnici s možností 2 až 5 lůžek. Domácím zvířatům je vstup povolen. Možnost parkování u objektu.

Lage:

Krajina otevřená k jihu, chráněná od severu mohutnými Děčínskými stěnami a nejvyšším vrcholem Děčínského Sněžníku patří mezi nejatraktivnější rekreační oblasti Čech. Přímo na úpatí plochého pískovcového hřebenu Děčínského Sněžníku leží obec Sněžník jako výhodné východisko do západní části půvabné Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Uprostřed obce stojí hotel Švýcarský dům. Díky zvláštnímu termickému proudění, kde se mísí vzdušné proudy, je tato oblast nazývána již od roku 1834 vzdušné lázně.

Unterkunft:

Balkón Dětská postýlka k dispozici Koupelna se sprchou Satelit Televizor WC na pokoji

Verpflegung:

Stylová restaurace s krásným a útulným interiérem s kapacitou 60 míst nabízí domácí kuchyni s pestrým výběrem hotových jídel, minutek, salátů, moučníků i zajímavých specialit, která uspokojí zaručeně každého. Pro rozptýlení je k dispozici hostům také kulečník a šipky v příjemném loveckém salónku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz