Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Litoměřice > Hotel Roosevelt

Hotel Roosevelt

Litoměřice


Hotel Roosevelt
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Roosevelt je situován v klidné části města Litoměřic, zhruba 5 minut chůze od centra.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro hotelové hosty je k dispozici parkování v garáži (za poplatek) nebo na menším parkovišti (zdarma). Hotel Roosevelt *** má celkovou kapacitu 32 pokojů s 64 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon. V prostoru celého hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.  

Na vyžádání je možno objednat pokoj s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky. Celý interiér hotelu je nekuřácký. V hotelu je možnost bezplatně využít wi-fi internet. Hotel právem získal certifikaci "Cyklisté vítáni". Vzhledem k blízkosti Labské cyklostezky, je hotel Roosevelt tou nejlepší volbou pro hosty, kteří se rozhodnou strávit dovolenou na kolech.

Hotel je velice oblíben i obchodní klientelou. Variabilitou prostor je vhodný pro konání obchodních jednání, seminářů a konferencí.  

Lage:

V okolí kromě krás přírody, z nichž nejvíce vyniká hora Milešovka, se můžete vydat po stopách historie. V dosahu Litoměřic jsou také historická města Žatec a Louny, hrad Hazmburk, zámky v Ploskovicích, Libochovicích a Březnu, či Památník Terezín.

Hotel je v sezóně vyhledáván a oblíben cyklisty, jelikož je umístěn v blízkosti Labské cyklostezky. 

V okolí města se nabízí možnost jízdy na koni, bowling, golf na terezínské kotlině u Litoměřic, letní kino, lyžařský vlek při dostatku sněhu 15 km od Litoměřic, lovy zvěře, koupaliště - Písečný ostrov, plavbu lodí či vyhlídkové lety nad Českým středohořím.

Unterkunft:

Nabízíme ubytování ve 32 pokojích, které jsou vybaveny koupelnami se sprchovým koutem a WC, telefonem. Na vyžádání je možno objednat pokoj s manželským lůžkem nebo oddělenými lůžky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz