Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Lovečkovice > Penzion Pod Vyhlídkou

Penzion Pod Vyhlídkou

Lovečkovice


Penzion Pod Vyhlídkou
Single Image 

Beschreibung:Nabízíme ubytování v srdci Českého středohoří , (v nadmořské výšce cca 600 m.n.m.) od 250,- Kč /1 osoba/noc, (chalupou máte vždy celou sami pro sebe). 3 ložnice, WC, koupelna, plně vybavený kuchyňský kout (sporák se skloker. deskou, el. trouba, mikrovlnka, varná konvice, mixer, toustovač, lednice..). Obývák s krbem a "francouzkým oknem", kterým se vchází přímo na terasu s venkovním posezením u krbu. Velká zahrada s bazénem, pískovištěm, houpačkami a překrásným výhledem do zeleně a na České středohoří.
Lage:Okolí převážně kopcovitého rázu, lesnaté, krásné ničím neposkvrněné přírody, čistého vzduchu, přímo vyzývá k turistice, agroturistice, cykloturistice, (nedaleko královské město Litoměřice, Terezín, historické městečko Úštěk s koupáním u jezera Chmelař, České švýcarsko, Hřensko, Máchův kraj, Máchovo jezero, 70 km do Prahy a stejně daleko do Drážďan) Možno objednat vyjížďky na koních, plavbu na lodi na Labi a projížďku vláčkem po Litoměřicích, golf, termální koupaliště..
Unterkunft:Snažíme se vyhovět Vašim požadavkům.
Verpflegung:Možno předem po domluvě objednat snídaně, obědy (výběr ze 3 jídel), večerě© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz