Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Teplice > Giovanni Giacomo

Giovanni Giacomo

Teplice


Giovanni Giacomo
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Giovanni Giacomo pyšnící se 4 hvězdičkami se nachází v historickém centru města Teplic na dohled lázeňským parkům a je obklopen vilami z přelomu 18. a 19. století. O váš komfort se postará 25 nadstandardně vybavených pokojů v elegantním benátském stylu, které jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Součástí vybavení pokojů je mimo jiné minibar, LCD televize se satelitem a nepřetržité Wi-Fi připojení k internetu. Všechny pokoje jsou klimatizovány a stejně jako zbytek prostor hotelu nekuřácké. Váš pobyt si můžete zpříjemnit pobyt profesionálními thajskými masážemi. Můžete také využít naše stylově zařízené prostory k firemním konferencím, romantickým svatbám či relaxačním seminářům. K dispozici máme krásný sál naší restaurace až pro 60 osob, dále zimní zahradu s krbem s možností kompletního zatemnění pro plnohodnotnou projekci pro 30 osob a v případě příznivého počasí i prostory udržované malebné hotelové zahrady. Teplice i okolí nabízí nepřeberně mnoho možností trávení volného času. Náš pečlivě vyškolený personál Vám ochotně nabídne veškeré potřebné informace.

Lage:

Lázeňské město Teplice nabízí širokou škálu zajímavostí a událostí, které stojí za to zhlédnout. Rozkládá se na úpatí Krušných hor, oblíbeným střediskem zimních sportů. V nejbližším okolí hotelu můžete navštívit například Botanickou zahradu, Hvězdárnu nebo Hrad Doubravka. V okolí města je několik golfových hřišť, přírodních koupališť, tenisové kurty, sportovní haly a jiná atraktivní místa. Na nedalekou Komáří vížku vede nejstarší lanovka v Čechách.

Unterkunft:

Kapacitu hotelu tvoří 25 pokojů v třípodlažní budově: standardní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, pokoje typu Superior, Junior Suite a Prezidentské apartmá. Součástí vybavení pokojů je mimo jiné minibar, LCD televize se satelitem a nepřetržité Wi-Fi připojení k internetu. Všechny pokoje jsou klimatizovány a stejně jako zbytek prostor hotelu nekuřácké.

Verpflegung:Die kulinarische Wunder unseres Küchenchefes können Sie im Restaurant Giovanni Giacomo**** auskosten. Von der Terrasse haben die Gäste mahlreiche Aussicht in der Umgebung. Kulinářské zázraky našeho šéfkuchaře si můžete vychutnávat v hotelové restauraci s letní terasou, z které oceníte okouzlující výhled do okolí. Wir spezialisieren uns auf die traditionelle tschechische, elsässische (französische) und rusische Küche.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz