Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Teplice > Hotel Paradies

Hotel Paradies

Teplice


Hotel Paradies
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Malý hotel rodinného typu se nachází v lázeňské části města Teplice 100 metrů od centra. Budova, ve které se hotel nachází, byla postavena v roce1788 aje významnou kulturní památkou klasicistní architektury. Hotel v roce 2012 změnil provozovatele a jeho interiéry prošly rekonstrukcí.

Bohatá snídaně formou bufetu se podává ve snídaňové místnosti v přízemí hotelu. Nabídka dle snídaňového menu (míchaná vejce, šunka s vejci, vaječná omeleta, párky...), nabídka kávy Segafredo v ceně snídaně.

Parkování na hotelovém parkovišti monitorovaném kamerovým systémem zdarma. Wi-Fi zdarma ve všech prostorách hotelu, domácí mazlíčci zdarma.

 

Lage:

v lázeňaské častí města,s výhledem na malé náměstí,v blízkosti nejkrásnější části města.

Unterkunft:

Nabízíme  12 pokojů - jednolůžkové,  dvoulůžkové pokoje,   apartmány (tiché ložnice s výhledem do zeleně +obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén, televizi se satelitním příjmem, Wi-Fi.

Verpflegung:

Bohatá snídaně formou bufetu se podává ve snídaňové místnosti v přízemí hotelu. Nabídka dle snídaňového menu (míchaná vejce, šunka s vejci, vaječná omeleta, párky...), nabídka kávy Segafredo v ceně snídaně. V hotelu se nachází bar se širokou škálou nápojů. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, tak aby každý našel to, na co má chuť.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz