Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Teplice > Hotel Richmond Teplice

Hotel Richmond Teplice

Teplice


Hotel Richmond Teplice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Srdečně Vás vítáme na severozápadě Čech, v kraji, který je vyhledáván pro bohatství svých léčivých termálních pramenů, příznivě působících na lidský organismus. Zveme Vás do tříhvězdičkového hotelu Richmond Teplice, který se nachází v centru lázeňského města Teplice, uprostřed rozlehlých parků. Herzlich willkommen in Nordwestböhmen, im Bezirk der besucht wird vor allem wegen seinem Reichtung an heilenden Thermalquelen, die sehr gut auf Menschenorganismus wirken. Wir laden Sie in das Hotel Richmond ein, das sich im Kurzentrum der Stadt Teplice in einem grossen Park befindet. Welcome in the north-west Bohemia, the locality, which is requested for it's wealth of healing thermal springs, which very good affect men's health. We invite you to the three star hotel Richmond Teplice, which is situated in the centre of the city, sorrounded with many city parks with the major spa-house accros the street.

Lage:

Neobvyklé výhledy z Doubravského vrchu, z Bořně, z Milešovky nebo z Komáří vížky se sedačkovou lanovkou patří k opravdovým zážitkům, v létě Vám vodní nádrže, vzniklé po rekultivační činnosti, nabídnou příjemné prostředí pro rekreaci a horský terén se sjezdovkami různé obtížnosti a upravované běžecké trasy poskytnou vyžití zimním rekreantům. Zájemci o cykloturistiku si zde doopravdy přijdou na své.

Unterkunft:

Pokoje jsou vybaveny WC / sprchovým koutem nebo rohovou vanou, TV + SAT, telefonem, lednicí, WIFI internetem zdarma.

Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem,LCD TV + SAT, oddělenou ložnicí a obývacím pokojem se sedací soupravou, možnost přistýlky.

K dispozici je velké přízemní apartmá se saunou (1 hodina zdarma) a hydromasážní vanou.

Verpflegung:

Snídaně formou švédských stolů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz