Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Ústecký > Teplice > Ubytování v soukromí Teplice

Ubytování v soukromí Teplice

Teplice


Ubytování v soukromí Teplice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Zimmerstruktur: 1 Schlafzimmer- Ehebett, 1 Liege + 1 Zustellbett, 2. Schlafzimmer – Ehebetten, 1 Liege + 1 Zustellbett, Wohnzimmer – 1 Bett + 1 Zustellbett, Esszimmer, Bad, WC, Diele, Küche (Gasherd, Mikrowelle, Kühlschrank, Kaffeemaschine, Schnellkochkanne, Kaffeemühle, Waschmaschine), TV. Balkon mit Treppe zum Garten. Gasheizung.

Lage:In der Kuranstalt kann man die einzelnen Kuranwendungen absolvieren. Im Sommer Touristik und Fahrradfahren in die umliegenden Berge, Baden im See Barbora. Im Winter sind die Skizentren mit öffentlichen Verkehrsmitteln erreichbar, mit Bus, mit der Bahn oder mit dem eigenen Auto (Mikulov, Telnice, Altenberg, BRD) 20 km. Der nächste Skilift 10 km, Skizentrum 10 km, Langlaufloipen 15 km. Schwimmhalle 2 km, Sauna 2 km, Solarium 200 m, Fahrradverleih 10 km, Bootsverleih 500 m.
Unterkunft:

Do objektu se vstupuje z ulice hlavním vchodem, dále po schodišti do zvýšeného přízemí a první byt na levé straně je apartmán. Vstupními dveřmi a zádveřím se dostaneme do haly (židle, skříň, šatní stěna, zrcadlo, automatická pračka). Z levé části haly se vstupuje do ložnice C (lůžka, křeslo, 3 židle, stůl, obývací stěna, BTV, lampičky). Napravo se nachází postupně sociální zařízení (samostatné WC - umyvadlo, koupelna - vana, umyvadlo, zrcadlo, infrazářič), kuchyně (stůl, židle, lednice). Proti hlavnímu vchodu jsou dveře do ložnice A (lůžka, noční stolky, 2 křesla, konferenční stolek, kamna, skříň, lampičky, klimatizace, BTV), která je průchozí do obytné místnosti (lůžko, válenda, sedací souprava, stůl, 3 židle, skříň, BTV). Do obytné místnosti je možné vstoupit i z kuchyně. Z obytné místnosti je možné přes balkon a malou zatravněnou předzahrádku vyjít na ulici.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz