Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Vysočina > Častrov > Penzion Častrov

Penzion Častrov

Častrov


Penzion Častrov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

V prvním podlaží penzionu, které je bezbariérové, se nachází: společenská místnost - jídelna, hala,  apartmán č.1 - 2 oddělené pokoje (2+3 lůžka) s WC, sprchou a umývadlem, apartmán č.2 - dvě místnosti (ložnice a obývací pokoj ) oddělené zamykatelnými dveřmi  pro 2-4 osoby s vlastním WC, koupelnou s umývadlem a vanou. V ložnici je dvoulůžko a v obýváku slouží jako lůžko pohodlná postel 140cm široká. 

Ve druhém podlaží se nachází tři pokoje: jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový, oba mají společné WC, sprchu a umývadlo v těsné blízkosti. Čtyřlůžkový pokoj má vlastní WC a koupelnu se sprchou a umývadlem. Všechny pokoje jsou plně vybaveny (postele, skříně, stolky, křesílka či židle, lampičky).  Všechny pokoje jsou vybaveny koberci.

Lage:

V okolí se nacházejí krásné lesy, jimiž se vinou cyklistické stezky, které jsou rájem pro cyklisty. Terén je středně náročný. V lesích si na své přijdou i houbaři. Pro milovníky zámků a hradů se v blízkém okolí nachází zámek Červená Lhota (28km), zámek v Žirovnici (6km), zámek v Kamenici nad Lipou (9km), zámek v Jindřichově Hradci (29km), historické centrum a zámek v Telči. 

Je možné zajet i do velmi příjemné a krásné Jihlavské ZOO, která se pyšní chovem 200 druhů exotických zvířat.

Pro děti se nabízí návštěva eldoráda na Křemešníku, kde mohou sjíždět sjezdovku na motokárách, slézat lanovou dráhu nebo řádit na dětském hřišti. Pro menší děti je k dispozici dětské hřiště přímo v Častrově.

Pírodní koupání je možné v lomech Antonka (8km) a v Horní Cerekvi (12km). Velmi krásné koupaliště s tobogány se nachází v Jindřichově Hradci (32km) a v Jihlavě (35km). 

Unterkunft:

V penzionu se nachází celkem 6 pokojů - 1 x 2L, 1x 3L, 1 x 4L a 2 apartmány.

Pokoje jsou velké a prostorné. Dvoulůžkové mají cca 18m čtv., třílůžkový 20m čtv., čtyřlůžkový 32m čtv., apartmán č.1 má 2 pokoje po 20mčtv., apartmán č.2 16m čtv.+ 20 m čtv.+WC a koupelnu. Všechny pokoje jsou plně vybavené, mají postele, šatní skříně, stolky a křesílka, noční stolky s lampičkami a na podlaze jsou koberce. V apartmánech jsou k dispozici varné konvice.

Přízemní pokoje (2 x apartmán) mají bezbariérový vstup.

Apartmán č.1 se dá využít jako 1x dvoulůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením a 1 x třílůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením mimo pokoj.

Verpflegung:

Pro naše hosty nabízíme snídaně, které jsou jednotné, ale bohaté. Vždy nabízíme pečivo, máslo, marmeládu, čaj, kávu, džus, ovoce nebo sušenku, k tomu vždy párek nebo vejce nebo salámová mísa či sýry.

Polopenzi nabízíme pouze pro skupiny 8 a více osob, jídelníček je jednotný. V případě zájmu, pro skupiny nabízíme i plnou penzi.

Naše menu je koncipované tak, aby vyhovovalo široké škále našich hostů (jak dospělým tak i dětem). Jídla jsou připravovaná z čerstvých potravin a po každé večeři nabízíme sladkou tečku ve formě moučníku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz