Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Vysočina > Havlíčkův Brod > Hotel U Zlatého Lva

Hotel U Zlatého Lva

Havlíčkův Brod


Hotel U Zlatého Lva
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel U Zlatého lva nabízí příjemné ubytování v deseti pokojích. Každý pokoj má vlastní osobitý styl. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera.
Všechny pokoje mají obývací pokoj a sociální zařízení, dvoulůžkové pokoje mají navíc předsíňku.
Pokoje jsou velmi prostorné a komfortně vybavené. Samozřejmostí televizní přijímač se satelitním příjmem (300 programů) a telefon. K dispozici je Vám také knihovnička s výběrem české a světové beletrie. Lednice na pokoji na přání hosta.
Novinkou je od roku 2006 standardní vybavení každého pokoje osobním počítačem s neomezeným přístupem na internet.

Unterkunft:Verpflegung:

Restaurace v Hotelu U Zlatého lva nabízí místo pro 50 hostů. Je vybavena rustikálním nábytkem, originálními svítidly. Dřevěný strop i akvarely brodského malíře A. Veselého s náměty ze starého Brodu dotváří příjemné prostředí pro chvíle oběda, večeře při svíčkách či posezení s přáteli nad šálkem dobré kávy.

Jídelní lístek nabízí speciality i tradiční oblíbená jídla domácí i světové kuchyně. Bohatý výběr nápojů, zmrzlinových pohárů a dezertů. Každý všední den nabízíme v době oběda cenově zvýhodněné polední menu.

Restaurace je otevřena každý den v době od 8:30 do 23:00 hodin. Pro hotelové hosty je restaurace k dispozici již od 7 hodin. V letním období je k dispozici posezení na "zahrádce" před hotelem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz